Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervnél a gombás...

A nemiszervnél a gombás fertőzés elmúlhat magától, és ha igen mennyi idő körülbelül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gombás fertőzés kezelésre szorul, intim tájékon még inkább, a további szövődmények elkerülése végett. Ha biztos vagy benne, hogy gombás fertőzésed van és nem szeretnél orvoshoz menni, vegyél Canesten krémet és azt használd.
2012. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Canesten Combi esetleg kúppal együtt...
2012. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A gomba nem múlik el magától, csak szaporodik, és rosszabb lesz. Mindenképp kezelésre szorul. Canesten, vagy Pimafukort a legmegfelelőbb. Súlyosabb gomba fertőzés esetén szájon át való kezelés is szükségessé válhat.

Fontos lenne, hogy felkeress egy nődokit!

2012. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem múlik el. Irány a nőgyógyász, ezt nem úszod meg.
2012. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En is allandon gombas fertozessel kuzdottem mindent kiprobaltam az eg vilagom amit csak lehet,hogy elmuljon gondolok itt mindenfele kuppra es kenocsre meg a terhessegem alatt is folyamatosan elojodt es ez nagyon megviselt meg zavart,hogy nem tudok tole megszabadulni csak egy idegig de itt jon a jo resze amiota megszultem es ezmar 7 honapja volt az eg vilagon semmi bajom odalent pedig csaszaros voltam szerintem a szules jott tett neki azota meg a havi bajom sem jar fajdalommal pedig azelott hajajj csak fetrengtem az agyba... ha meg nem szultel akkor szules utan ez rendezodhet ha meg szultel es ugy van akkor nem tudom dieta etrendvaltoztatas ...sokszor a gombak az etrend miatt is kijohetnek pl ha sok cukrosat eszel nezz utanna mi miatt johet meg ki. sok sikert:)
2012. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nőről vagy férfiról van szó, mert férfiaknak a canesten combi.. hát nos...
2012. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni, aki vizsgálat után a legmegfelelőbb kezelést adja.
2012. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nőről vagy férfiról van szó, mert férfiaknak a canesten combi.. hát nos..."



Kedves 6-os! A "nők egészsége" rovatban járunk!!!

2012. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2012. szept. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!