Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek elmenni az orvoshoz....

Nem merek elmenni az orvoshoz. Hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Nem rég múlt el a menszeszem és azóta nagyon viszket, száraz, vörös és fehér darabos.. még saját magamnak is elég undorító. nem akarok orvoshoz menni, illetve nem merek... nekem ez már túl intim, még ha orvos is :S esetleg elmúlik magától ? szüleimnek (illetve anyának) sem szeretném elmondani.. aj annyira gáz.. mit csináljak??

16/L



2012. szept. 25. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog elmúlni magától. Ha vörös is van benne, akkor nem gombára gondolnék, hanem valami bakteriális fertőzésre.


Ha csak gomba lenne, elég lehetne a Canesten combi, meg kamillás ülőfürdő.


Mindenképp menj dokihoz! Ha gyulladás, és rámegy a petevezetékekre, és elbagatellizálod, akár egy több évvel későbbi gyerekvállalás is veszélybe kerülhet!

2012. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy maga az egész vörös tehát szerintem be is van gyulladva, és a váladék ilyen fehér darabos
2012. szept. 25. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezzel muszáj orvoshoz menned, mert ha nem kezelik, akkor sokkal nagyobb baj is lehet.
2012. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a rémálmom valóra vált!... szuper
2012. szept. 25. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Első hsz. vagyok. Ez bármi lehet, akár gomba, akár bakteriális fertőzés! Ne kísérletezz!


Ha félsz, szólj anyukádnak, kísérjen el a váróig, de akár elmehetsz egyedül is. Ha nagyvárosban élsz, találsz gyereknőgyógyászatot, oda menj! Ha nincs, akkor a sima nőgyógyászhoz SZTK-ba.


És nem gáz, nem ciki...


Ha hajlamos rá valaki, akár egy antibiotikumos kezeléstől előjöhet, tehát a doki nem fog rögtön rosszat gondolni.


Ha szűz vagy, lehet, meg se vizsgál, csak kenetet vesz, és elküldi laborba.


Sokkal cikibb, ha elhanyagolod, és elhanyagolt fertőzéssel mész el! Így még nem az.

2012. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Keress egy női dokit, vannak már elegen és elötte azért nem annyira ciki a vetkőzés és a terpesztés, mint egy férfi elött!
2012. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

igaz, és a női orvos is jár nőgyógyászhoz, úgyhogy sokkal megértőbb még a szégyenlősségeddel szemben is mint a férfi kollegája.


lehet, hogy tini, vagy gyerek nőgyógyászatra kellene menned és ott azért nagy valószínűséggel női doki lesz. Érdeklődj..

2012. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, nem ciki, nyugi! :)

De egyetértek az előttem szólókkal...mindenképp el kell menned nőgyógyászhoz! Nagyon komoly bajod lehet, ha tovább húzod!

Emlékszem, én is féltem, mikor először mentem nőgyógyászhoz... aztán mikor kijöttem, rájöttem nem is volt vészes, sőt! Tök jó fej volt a doki! :)

Szóval BÁTORSÁG!! :) és jobbulást!

2012. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj anyuddal, biztosan nagyon megértő lesz.
2012. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

én is női dokit javasolnék neked, sokkal empatikusabbak márcsak női mivoltuknál fogva is.

Azonkívűl gondold el, hogy ő nem csak könyvből tanulta a női testet és lelket, hanem hát ő maga is érez mindent.

A szégyenérzet sem idegen nála, hiszen valóban ő is jár nőgyógyászhoz.

2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!