Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szed valaki Marvelon fogamzásg...

0023b kérdése:

Szed valaki Marvelon fogamzásgátló tablettát? Írnátok nekem tapasztalatokat? Ma írta fel a dokim, még nem szedtem soha gyógyszert! Kíváncsi vagyok a véleményekre! Kb másfél hét múlva kezdeném el szedni! 21/L

Figyelt kérdés

#fogamzásgátló-
2012. okt. 8. 20:56
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Elkezdted végül a Marvelont szedni? Én nem konkrétan a kérdésedre jöttem válaszolni, meg kicsit már valószínű el is késtem volna vele, csak azért írok, mert vevőt keresek két levél original de nekem megmaradt Marvelon tablettára. Én nem fogamzásgátlásra szedtem, hanem a lombik programban a stimuláció előkészítésére írta fel a dokim, de sajna sokat - 3x21-et, és csak 1x21-et szedetettbe velem, így rajtam maradt. Ha érdekel, írj az evahamori79@gmail.com címre, jóval a patikai ár alatt meg fogunk egyezni.


Köszönöm

2012. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi, előző vagyok :)

Soha nem tudom itt jól értelmezni a dátumot, de most kezdem sejteni, hogy nem pár éves, hanem pár napos csak a kérdésed. Akkor még lehet, hogy nem is döntöttél, nem is kezdted szedni. Ezesetben leírom a tapasztalataimat. Én régen szedtem fogamzásgátlót, Marvelont is meg Mercilont is. Szerintem egyedi, ki hogyan reagál rájuk, nekem pl. sokszor volt migrénem, bár az azóta is, hogy nem szedem őket, így sose derült ki, attól volt-e valóban. Ha a dokid felírta, biztos Téged ismerve a legjobbat próbálta ajánlani, így szerintem érdemes kipróbálni, de persze a Te döntésed. Ha végül úgy döntesz, elkezded, én az én megmaradt és 2014. decemberéig felhasználható levelemet átadom neked 3000 Ft-ért. Csak hogy tudd, a patikában most 1x21 2262 Ft, 3x21 pedig 7307 Ft, tehát ez egy kedvezményes ár, mivel nem patikában veszed. Szólj, ha érdekel. Nem tudom hol laksz, de ha érdekel, akár postán is megoldjuk a dolgot. Szép napot!

2012. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utoljára írok, csak kicsit hibásan és félreérthetően sikerült az előzőben pont a kényes anyagi rész: Természetesen a 2 levelet (2x21) együtt adom át 3000 Ft-ért. :)
2012. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod, még nem kezdtem el szedni, de sajnos már kiváltottam a gyógyszertárban, de egyenlőre csak egy havit (próba képpen)

Ha beválik, akkor érdekel, kell, jelentkezem! :)

2012. okt. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!