Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjátok meg a tampon...

Hogy oldjátok meg a tampon cserét? Nem zavar a tampon amikor pisiltek? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Szóval most használok másodszor tampont.Minit használok egyelőre,de gyakrabban kell pisilnem,mint cserélni.Titeket nem zavar a tampon?Nekem olyan fura,hogy ott lóg a zsinór.Meg fogom ezt szokni?És ti cseréltek ha pisilnetek is kell?Úgy értem kivesz-betesz-pisi/kivesz-pisi-betesz?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. aug. 7. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

A vizelet nem ott jön, ahol a menstruációs vér.....

Egyébként nem nem zavar. Én észre sem veszem..

2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell cserélni, ha pisilni mész, Nem is jó, ha túl gyakran cseréled. Ha pisilned kell, akkor pisilj, ha a tele a tampon akkor cseréld. Egymástól függetlenül.
2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Mivel nem ugyanazon a lyukon távozik a vér és a vizelet, ezért nem kell minden wc-zéskor cserélni.

Told fel eléggé, és akkor nem fog zavarni, azért annyira nem lóg ki az a zsinór.

Ha nem tetszik, használj betétet, a tampont meg próbáld meg néhány hónap múlva.

Esetleg teszteld a normált, ne a minit, az talán jobban illeszkedik.


L/17

2009. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Azért annyira hülye nem vagyok,tudom,hogy a vizelet meg a vér nem egy helyen jön ki,csak a zsinór h ott lóg olyan fura nekem.Egyébként jó helyen van a tampon,mert nem érzek semmit!
2009. aug. 7. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld a zsineget a csiklód köré "begyömöszölni", akkor nem lóg:)
2009. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
én a zsinórt is fel szoktam tenni, nem dugom be, csak oda a Lyukhoz, és akkor nem lóg, és egyáltalán nem zavar. Olyan, mintha nem is lenne.
2009. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Én pisilés közben hátrafogom a zsinórt a fenekem fele, is nem lesz olyan, mivel a húgycső lyuka előrébb van, mint a hüvelybemenet.

19/L

2009. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Mindenki megkapja a zöld kezet:)
2009. aug. 7. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csinálom, hogy hátrafele, a fenekem fele fogom a zsinórt, és így nem lesz pisis.
2009. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a kis madzagot ráakasztom a csiklómra
2009. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!