Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb intim mosakod...

Melyik a legjobb intim mosakodó gél?

Figyelt kérdés
Évek óta Lactacydot használok, de nem igazán tetszik nekem. 2 hónapja kipróbáltam a niveásat, attól sokkal tisztábbnak éreztem magamat. Most igaz hogy újra lactacydot vettem, hátha még is csak jó, de újra azt érzem mint régen, igaz most már van összehasonlítási alapom.
2008. máj. 20. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a niveát nem bírtam, irritált a benne levő kamilla. Viszont a dove nagyon bevált. Ajánlani tudom.
2008. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig évek óta a Sába intim folyékonyszappant használom. Tök jó.
2008. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dove-t már sokan dícsérték, szerintem kipróbálom. A Sábaról nem hallottam, hol lehet kapni? Hogy néz ki a doboza?
2008. máj. 20. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lactacidot ajánlom,nekem az a tuti.
2008. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö véálaszolo vagyok.Bocsi nem olvastam végig mit is használsz.De mit érzel tölle?Közérzetileg nem jo?
2008. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Használata után nem érzem jól, olyan mintha nem lennék elég tiszta. Mikor niveát használtam az sokkal jobb volt nekem.
2008. máj. 21. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Bárki bármit mond, a tiszta víz a legjobb a szervezetnek,hiszen úgy van kialakítva a női test,hogy egyensúlyban tartsa a bent lévő baktériumokat,tehát az intim mosakodókkal esetleg csak ártasz magadnak,mert felborítja a természetes savas háztartást.ja,és ez klinikailag igazolt.
2008. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőgyógyász mondta egyszer, hogy hagyjam a Lactacidot, mert nem annyira jó.

Ajánlotta helyette a Floragyn termékcsaládot, amit csak gyógyszertárban lehet kapni. Igaz, h duplaannyiba kerül, mint a többi, de sokáig elég mert pumpával lehet adagolni. És nem csak szappan van, hanem irrigáló folyadék is, meg hüvelyi Ph helyreállító kúp, meg PH helyreállító intim síkosító is.

2008. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is most váltottam Lactacyd-ról Saforelle-re, amit gyógyszertárban vettem és sokkal jobb. Tisztább és kellemesebb érzés mosakodni is vele és mosakodás után is. Mindenkinek csak ajánlani tudom. És nem értem, hogy a Lactacyd miért ilyen elterjedt... talán jó a marketingje, de ebben ki is merül a termék.
2009. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!