Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmmel volt szex köztünk...

Barátnőmmel volt szex köztünk amikor kilyukadt az óvszer késön vettük észre de szerencsére pont élvezés előtt vetem ki belőle így nem belé élveztem. (? )

Figyelt kérdés
Elvileg most kellett volna hétvége fele megjönni neki de ma még mindig nem jön meg neki. Beteg volt náthás volt és ideges is volt. Ő azt mondja hogy biztos nem lehet terhes de én félek hogy igen valakinek valami tanács? a szokásos jelek megjelentek amikor megszokott neki jönni de még mindig nem jön meg neki

2012. okt. 17. 14:01
 1/6 nagylzs ***** válasza:

Terhességteszt! Ha lehet akkor két különböző fajta egyszerre.


Az idegesség hatására késhet a dolog, egy hét múlva lehet komolyan aggódni.

2012. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sürgősségi fogmazásgátlást kellett volna alkalmazni ilyen esetbe.

Tényleg vegyen tesztet

2012. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Késhet az idegesség és a betegség miatt is, nyugi. Ha pedig az, nekem is mindjárt megjön érzésem volt hetekig (nem szeretnék rád ijeszteni). Elméletileg a tesztnek már ki kellene mutatnia, szóval szerintem az a tuti, ha tesztel.

Am. én várnék még 2-3 napot, egy hetet simán késhet akkor is, ha nincs baba, ha pedig van, akkor is ott lesz még.

2012. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek!
2012. okt. 18. 13:24
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha idegesség és betegség miatt késik akkor mennyi a normális késés?
2012. okt. 18. 13:27
 6/6 anonim válasza:
Passz. Akár teljesen ki is maradhat, és még az is normálisnak mondható.
2012. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!