Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (lent)

Ez normális? (lent)

Figyelt kérdés
Egy kissé kínos az a probléma ami nekem van.Fiatal vagyok (14 éves) és amióta először megjött a menstruációk között sok a ...váladék.Néha hogyha nem teszek be tisztasági betétet akkor olyan mintha átázott volna a bugyim.És ha néha kissé fura szaga is van...Ez normális?Vagy lehetséges hogy valami fertőzés?(szűz vagyok)

2012. okt. 23. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
gyermeknőgyógyászaton vesznek kenetet, szüzen is szedhetsz össze fertőzést
2012. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már voltam nőgyógyásznál.de akkor nem vettek semmit.Más miatt néztek meg(egy átnövés miatt).de akkor is megkérdeztem és azt mondták hogy a sok váladék normális....
2012. okt. 23. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2012. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 13:10-es vagyok. Menj másik orvoshoz, ki vesz hüvelykenetet!
2012. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Igaza volt a gyereknőgyógyásznak, minden lánynak asszonynak van rendszeres folyása, kinek több, kinek kevesebb.
2012. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
ahelyett,hogy kiírnál egy tök fölösleges kérdést,inkább végy a kezedbe egy témával foglalkozó könyvet. probléma megoldva!
2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

19:23

Ahelyett,hogy írnál egy tök fölösleges választ,inkább végy a kezedbe egy tartalmas könyvet és olvass!

2012. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én minek olvassak?? most ez oltásnak számított? hát nem sikerült,jó tanuló vagyok ;)
2012. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!