Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megkaptam a vérvételes papirom...

Megkaptam a vérvételes papirom és a cukornak 4.40-5.50 között kell lennie . Nekem 4.40 ilyen még nem volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
remélem nem cukor betegséget mert a családban nem volt senki cukros.amugy meg holnap viszem a dokihoz a papirt majd megnézi
2012. okt. 25. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség?! Tökéletes az éhomi cukrod! Cukorbetegségről 7 felett beszélhetünk!
2012. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok de akkor sem normális érték mivel nem éri el az also szintet sem.eddig nekem mindig a kettö között volt.ja és a vizelet baktérium pozitiv lett az mit jelenthet
2012. okt. 25. 14:23
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és fáradékony meg álmos lehetek ettől az alacsony értéktől?
2012. okt. 25. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, a 4,4-es cukor TELJESEN normális, még a 3,8 is az lenne, ha éhgyomri. A vizeletben lévő baktériumok húgyúti fertőzést jelentenek, amire antibiotikumot fogsz kapni az orvostól. Ez elég gyakori nők körében. Felsőfokú eü végzettségem van, ezért nagyon kérlek nyugodj meg. Vagy sok minden összejött mostanában, hogy ennyire szorongasz?
2012. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért idegeskedtem ezen mert eddig soha nem volt érték alatt és azt hittem h ez baj de akkor ezek szerint normális meg néha fáj a hasam a köldökömtöl picit feljebb.elküldött az orvosom ultrahangra de minden negativ lett.lehet h csak a sok idegeskedés miatt van néha
2012. okt. 25. 16:09
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy a húgyúti fertőzés miatt fáj nagyon ritkán a hasam ?mert oktober elején is fájt de akkor csak 3-4 napig esténként jött elö kb fél orára
2012. okt. 25. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán fájhat a hasad attól.


A cukorbetegség jele a magas vércukorszint.

A 4,4-5,5 normálértéktartomány amúgy is szokatlanul szűkre van szabva, 4,0-6,0 körül szokott lenni, ahány labor annyiféle.

2012. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!