Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura fehéres folyásom van, de...

Fura fehéres folyásom van, de nem gomba. Mi lehet? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Már 10 éves korom óta (18 vagyok) folyásom van. Pár évig nem zavart annyira, mert nem vol szaga és aztmondták a szüleim, hogy elmulik. De eltelt 8év és nem múlt el. Sőt. Csípős szagú tömény lett. Minden nap van a bugyimon(ill.tisztasági betétemen) Elmentem nődokihoz, (vagy 3 hoz) és egyiknél se jött ki, hogy gomba lenne.(adtak hüvely kúpot, meg gyógyszert, de nem szünt meg.) Félek, hogy ez eltaszíthatja a párom. Kétségbe vagyok esve.
2009. aug. 12. 15:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már nem is fehér. Inkább sárga.
2009. aug. 12. 15:11
 2/18 anonim válasza:
Szia! Nekem ugynez a bajom én is 18 vagyok és 10 éves korom óta van ez a gond! Voltam már én is orvosnál kaptam sokmindent de nem múlik el! Nagyon zavar! Állandóan tisztasági betét kell! Így kényelmetlenek a mindennapok.
2009. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És,hogy éltek a kedveseddel szexuális életet? Nem zavarja? Ha valaki tud erről valamit írjon.
2009. aug. 12. 15:26
 4/18 anonim válasza:
Előző vagyok! Már másfél éve élek együtt a párommal! Őt egyáltalán nem zavarja! Engem viszont nagyon! Van párod?
2009. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
A folyásod nagy mennyiségű egy nap alatt vagy kevés? nekem mindig más egyszer sok egyszer kevés!
2009. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Van igen..és félek, ha odáig eljutunk és megérzi a szagát akkor el fogja taszítani. Mert nem lehet minden egyes szeretkezés elött lefürdeni...van amikor csak úgy huh rá jön az emberre. Neked mit mondtak az orvosok? Nem tudják? vagy csak genetika.
2009. aug. 12. 15:43
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos minden nap elég sok. Mentruácio után nme jön egy-két napig, de utánna megint. Már csak azért is kellemetlen, mert néha hozzáragad a bőrömhöz is. És mikor veszem le a buygit..
2009. aug. 12. 15:45
 8/18 anonim válasza:
Hát igen eléggé kellemetlen. Én is nagy gondban voltam mikor először voltunk együtt de szerencsére nem volt semmi. én általában mindig lefürdök mert nagyon zavar. főleg az hogy a bugyim is olyan! Nemtudom mitől lehet! Semmi más panaszom nincs csak az hogy folyik. egyszer fehér, de van mikor sárgás! Szexuális téren nincs semmi gondom, persze ez a másik féltől is függ.
2009. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A menstruációd rendszeres?
2009. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
minden menstruációm 29 napra jön meg. Teljesen rendszeres. Nem lenne bajom vele, ha nem lenne szaga..De néha már akkor is érzem mikor ülök. A gatyámon keresztűl áthatol a szaga. Borzalmas :-( miért mondják az orvosok, hogy nincs semmi?
2009. aug. 12. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!