Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? A mensim 2....

Ez normális? A mensim 2. napjan reggel arra ébredtem h iszonyuan görcsöl a hasam. Egyre rosszabb lett, alig birtam kikelni az agybol....

Figyelt kérdés
..utana vettem be tablettat direkt ilyen menszis görcsök ellen. De most valahogy az sem nagyon segitett. Kivonszoltam magam a wcre, ott olyan rosszullét elkapott, azt hittem elájulok. Elment minden eröm, fel sem birtam állni, kirazott a hideg fáztam, közben meg izzadtam. Elkezdtem mély levegöt szedni, aztan összeszedtem magam, valahogy visszamasztam az agyba. Kb fél orat még szenvedtem aztan elmult,minden normalis lett. Igaz most nem volt annyira erös a vérzésem mint szokott, de sztem ez normális. Mitöl lehetett ez a borzasztó rosszullét? Van miért félnem?
2008. máj. 23. 19:56
 1/2 anonim válasza:
nem írtad a korodat.ha még fiatal vagy,és nem a sokadik menstruáciod volt,akkor lehetséges az,hogy ez volt az első peteérésed!(én is szenvedtem ekkor)ha jol tudom,akkor 1-2 év is eltelhet peteérés nelkül,de menstruácioval.megijedned csak akkor kell,ha ez minden menstruáciodnal elö fordul,vagyis sokszor.
2008. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 múltam, 14 éves korom ota rendszeresen megvan, sosem marad ki egy sem, kezdetben sem. Görcseim mindig vannak, itt-ott olyan erösek, h bögni tudnék, annyira fáj. Most elöször voltam ilyen rosszul.
2008. máj. 27. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!