Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok olyan volt már, hogy...

Csajok olyan volt már, hogy nődokinál direktbe levetették veletek a zoknit vagy combfixet, tehát hogy mezítláb legyetek miközbe vizsgálnak?

Figyelt kérdés
És ha igen, kellemetlennek találtátok?
2009. aug. 16. 01:58
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy 2személyisége van

xddd

2010. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
EPIC FAIL
2010. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Egy privátrendelőben ért az élmény. Az öltözőben a falon kis piktogramok voltak, mint a menőbb vonatokon, egy sematikus nőalak mutatta a vetkőzés, bemenetel, fölfekvés fázisait, egyik képen levette a cipőjét (persze magassarkúnak volt rajzolva), a következőn a nadrágját (volt egy olyan is, hogy szoknya maradhat), aztán a bugyit, végül a zoknit. Persze nem vettem komolyan, és zokniban mentem be, de a dokinő rám szólt, legyek szíves a zoknit is levenni és mezítláb fölfeküdni. Vállat vontam, és engedelmeskedtem, majd beraktam a lábam a tartóba, ahogy szoktam (belelépve). De a dokinő szólt, hogy ne úgy, hanem a bokámat kell belerakni (hogy vizsgálat közben a talpam látszódjon). Oszt' ennyi volt. Kellemetlennek találtam, mert szégyellős vagyok.
2010. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
100%

télleg :O

lehethogy skizo ? xD

2011. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
100%
qp :D
2011. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!