Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valaki, akinek hüvelygyűrű...

Van valaki, akinek hüvelygyűrű miatt kellemes mellékhatásként kicsit megnőttek a mellei?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és tegnap raktam fel életem első gyűrűjét. előtte semmi hormontartalmú dologgal nem védekeztem. viszont a melleimmel nem vagyok kibékülve, szeretném ha egy kicsit nőnének. osztálytársaim, akik tabiznak, mondták, hogy egy kicsit nőtt a mellük. lehetséges ez a hüvelygyűrűtől is?

2012. dec. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én még nem hallottam arról hogy bárkinek is nőtt volna a hüvelygyűrűtől a melle.
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőtt, hízni sem híztam, sőt lement rólam két kiló minden féle fogyózás nélkül az első gyűrű használata alatt. Szóval csodát ne várj. Az én környezetemben volt pár lány, akinek nőtt a melle, mikor elkezdtek tablettázni, de a csípőjük, az arcuk és a felkarjuk is vastagabb lett, ránézésre azt mondtanám, hogy ez olyan 5-8 kiló pluszt jelentett rajtuk, aminek kb 1%-a ment a mellükre.
2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem is kicsit. 80 B ről 90 C-re, de nem kimondottan a gyűrűtől. Több fogamzásgátló használata mellett nőtt ekkorát. Aztán abbahagytam, egy picit kisebb lett, de nem az eredeti méretre estem össze.
2013. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem miután abbahagytam, összementek egy kicsit
2013. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NaPe válasza:
nekem nőtt egy kosármérettel mellette nem hiztam :)
2014. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!