Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor ez nem gond?

Most akkor ez nem gond?

Figyelt kérdés

Ebben az évben jött meg legelőször a menstruációm. Először október közepén vagy végén volt, 8 napig tartott, de volt, hogy estére elállt, reggel megint volt de nem mindig lett utána olyan a betét. A következő decemberben volt, 2.-án jött meg és 9.-én, 10-én maradt abba, de itt is kicsi volt és 1 napra teljesen el is állt vmikor a közepén. Most, 17.-én egyszer csak megint lett, de most több, de utána teljesen elállt, lehet hogy nem is lesz több. Azt hallottam, hogy az első években eléggé rendszertelenül van és szerintem nincs semmi bajom, nem érzem rosszul magam. Igazam van?

13/L



2012. dec. 17. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószinüleg igazad van, ez nem gond.


Viszont szokd meg már most, hogy MINDEN alkalommal felirod, hogy hanyadikán kezdödött, és meddig tartott. Ugyanis ha bármilyen problémád van, aminek lehetne esetleg nögyógyászati oka is (pl. hasfájás), akkor az orvosok egyik elsö kérdése, hogy mikor volt a legutlsó menzeszed, és mennyi idönként szokott megjönni.

2012. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okszi, nagyon köszi:)Már ggondoltam rá, hogy majd csinálok egy ilyet, de valamiért még nem jutottam el odáig, de szerintem majd mindenképp lesz.
2012. dec. 17. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:

a 17-i vérzés peteérés jele volt,nem menzesz.

pussz

2012. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár 2-3 év is eltelhet, mire rendszeressé válik a menstruáció. :)
2012. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Már csak akkor lesz egy ici-picit olyan a WC papír, ha többször megtörlöm, de most meg lebetegedtem:(
2012. dec. 18. 07:21
 6/8 anonim ***** válasza:
A 0712-es vagyok. Gyógyulj meg minél hamarabb! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*07:12-es. Bocsánat! :)
2012. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Amúgy a doki már pénteken suliba szeretett volna küldeni, de megmondtam neki, hogy a világvégén már nem szeretnék, úgyhogy nem kell:)
2012. dec. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!