Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez mellrák?

Lehet ez mellrák?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gondoltam felteszem itt a kérdést! A barátnőmnek a jobb melle belső felén egy nagyobb cukorborsónyi csomót fedezett fel,nem fáj neki el tudja picit mozdítani 18 éves!

várom a válaszaitokat,nagyon meg vagyunk ijedve hogy mi lehet ez



2012. dec. 25. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább nyirokcsomó lehet vagy ha menzesz előtti napokban van

akkor lehet tejmirigy is. Ebben a régióban ritkán van rák / külső felső kvadráns a tipikus hely/ és az életkora szerint is ritka. Menzesz után a 10. nap táján kellene áttapogatni / a mammográfiás emlővizsgálatokat is a ciklus utáni 10-12 nap végzik lehetőség szerint/.

Nincs esetleg egy kis seb vagy pattanás a környékén, mert akkor nyirokcsomó lehet.

2012. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát seb meg pattanás nincsen igy év elején elkezdett kicsit nőni a melle és igy szétrepedt a bőre és pont ott a repedésnél van ez
2012. dec. 25. 19:30
 3/6 anonim válasza:
szerintem nem lehet mellrák, egy nőgyógyásztól is olvastam, ebben a korban iszonyat ritka. de gyulladásos valami inkább. ha nem javul azért egy dokinak mutassa meg szerintem!
2012. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van megnagyobbodott nyirokcsomóm. Szintén nem fáj. Menjen el uh-ra. Nekem jövőre kontroll.
2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet ciszta is. Minden nőnek vannak ciszták amikkel nem kell törödni, jönnek mennek ciklustól függően vagy csak úgy. 18 évesen nagyon kicsi az esélye. Lehet mirigy állomány gyulladás is.
2012. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene inkább orvoshoz menned?
2012. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!