Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen félek. Csomó van...

Rettenetesen félek. Csomó van a mellemben. Hihetek a nőgyógyásznak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
34éves vagyok.2éve voltam mammográfiás szűrésen,akkor minden rendben volt.Tegnap délután egy csomót találtam a mellemben.Azonnal elrohantam nőgyógyászhoz,aki meg tapogatta,azt mondta nagyon mirigyesek a melleim,de ő is érez ott valamit,és elküldött hétfőre mammográfiára.Hát én azóta nem térek magamhoz,annyira félek.Kérdeztem ugyan,azt mondta,hogy szerinte negatív lesz,de hát nem nagyon nyugtatott meg.Tudom,hogy ezt így neten keresztül senki nem tudja,mi ez,de hétfőig még százszor elájulok a félelemtől.Muszáj hogy ezt itt le írjam,hátha valaki járt úgy,hogy a nőgyógyásza esetleg meg nyugtatta,és tényleg nem lett baj.Annyira mirigyes a mellem,hogy azóta van hogy nem is találom meg rögtön a csomót,ha meg megtalálom,nem tudom eldönteni,hogy mozog-e,vagy sem.
2013. febr. 8. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj! Nekem is mindég mirigyes volt a mellem. Borogasd be egy zsebkendővel éjszakára. Nappalra is tehetsz a melltartódba egy vizes zsepit. Vigyázz, hogy nehogy megfázz! El fog oszlani. A ráknál behúzódik a bőr, illetve valami ürül a mellbimbóból.
2013. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! a mirigyes mell nagyon gyakori!
2013. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!