Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás utáni pici hegek...

Pattanás utáni pici hegek eltüntetésére van valami gyógymód?

Figyelt kérdés

Nem tudtam eldönteni, hova írjak, melyik témába, remélem nem gond ha itt kérdezem meg.Maradt pár heg, de ilyen picik és szerencsére nem feltűnőek, a homlokomon, a pattanásaim után.14 éves vagyok, lehet, hogy korai lenne valami bőrgyógyászati kezelés vagy ilyesmi, ezért kérném a segítségét annak, aki tud valami egyszerű, akár házi hatásos megoldást ezekre a pici foltokra, vagy egy két kis gödörre.Én nagyon csúnyának találom, bár másnak nem tűnik fel annyira.Pici alapozóval el tudom tüntetni, de az sem végleges megoldás.Már nincsenek nagyon pattanásaim, ápolom a bőröm.Kérem, segítsen valaki.

Köszönöm előre is.


2013. febr. 8. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
14 évesen még simán előfordulhat hogy előjönnek a pattanásaid. Ezt ráérsz később is eltüntetni pl. dermarollerrel, ha nagyon zavar akkor bőrgyógyász is tud rá krémet ajánlani, én tapasztalatból beszélek, hogy az otthoni praktikák nem váltak be, persze ez is lehet egyéni...
2013. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ó, hát neked még nagyon sok pattanásod lesz...még 6év pattanásos időszak kb. ne foglalkozz velük,mert 14 évesen jobban regenerálódik a bőr, és simán eltűnnek teljesen!! maguktól is, mivel a bőrödben még annyira dolgoznak a sejtek,meg jó a vérkeringés, az oxigénellátottság, hogy pár hónap, max 1év és már nyoma sem lesz. :)


21 éves heges bőrű lány

2013. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. febr. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!