Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvos dr Zatik János...

Milyen orvos dr Zatik János Debrecenben?

Figyelt kérdés
És kb. mennyibe kerül egy vizsgálat? Most költöztem a városba, s közel lakok a rendelőjéhez. Gondoltam, hogy hozzá járnék.A honlapja is nagyon tetszik, de nincs odaírva, hogy mennyibe kerül.Fogamzásgátlót is szeretnék iratni, gondolom ilyenkor megvizsgál, vérvétel..szb. Ez és a rákszűrés mennyibe kerül. És nem perverz? És nem fog letolni, amiért 20éves létemre még csak egyszer voltam nőgyógyásznál. Akkor petefészek cisztára gyanakodtak, végül vesekő volt. De a vizsgálat olyan kellemetlen volt, hogy azóta nem mertem elmenni. Viszont a gumival már sok baleset történt(3). És az idegbaj bőven elég volt, hogy leküzdjem a félelmem. Csak parázok.... De ugye megérti, ha mondom, hogy nagyon mély nyomot hagyott bennem az a bizonyos vizsgálat? Ja, és a ciklusom melyik napján menjek? Mármint a pé.előtt, után, mensi előtt, mensi után??? Köszi előre is és bocsi, hogy sokat kérdeztem! :)
2008. jún. 5. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2008. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%
A legjobb orvos akit valaha láttam, nem perverz, ugy fel tudsz oldódni nála mint a moziban..Mielőtt orvost választottam, én is szétnéztem a neten és a honlapja alapján választottam: www.zatik-nogyogyasz.hu az is profi, de a rendelő legalább olyan mint ott láthatod, ha nem jobb..Őt választottam és nem bántam meg: A rendelő nem egy garázsban van... gyönyörü, nagy tágas,hangulatos,a Szent Anna utcán jó helyen, reklaxáló zene, virágok stb.stb a váróban ki kell tölteni egy kis papirt az adatokkal,az email fontos! nagyon pontosan dolgozik 20 perc-fél óra egy páciens, a rendelőben minden van: több ultrahang 4D is, én ugyan fogamzásgátlót irattam, de a kismamáknak van egy külön rendelő szivhangellenőrzésre, a vizsgálatkor is megadja a módját kikérdez előtte alaposan elég jó fej, ugyhogy a z ijedségemet nagyon megoldotta, ugy féltem és nem volt mitől. Első vizsgálat volt nem fájt, vérvételre elküldött, de a rendelőben is le tudja venni csak az külön pénzbe kerül.Mindennel együtt 9000 ft lett volna a vizsgálat de mivel diák vagyok "csak" 7000 kért ,ez kevesebb mint a barátnőm dokijánál(rákszürés vizsgálat, hüvelyi hasi ultrahang,kenet, receptirás) A receptet jésőbb bejelentkezés nélkülingyen felirták. Minden össze vetve :nagyon féltem és ezzel szemben nagyon jó volt nagyon elégedett vagyok.Az ember nagyon fél egy ilyen vizsgálattól, nekem első volt alig aludtam előző nap....
2009. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%
Nagyon jó. Szrintem a legjobb. A legjobb rendelővel Közepes árfekvéssel 8-9000.
2009. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ravenanime válasza:
Mire fel dicséritek??? Egy mocskos szemét félkegyelmű disznó, aki kihajított a rendelőből minősíthetetlen hangnemben az asszisztense ki tudja mikor látott faszt, mert undorítóan viselkedik!!!
2020. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez ez 2008as kérdés volt, azóta nekem sem voltak vele jó tapasztalataim sajnos. Egy ismerősöm úgy félrediagnosztizálta, hogy majdnem belehalt a mèhnyakrákba... senki se menjen hozzá!!
2020. okt. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!