Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közbe jött meg, védekeztü...

Szex közbe jött meg, védekeztünk akkor véreztem de utána nem csak 2 napig barna aztán elmult ez mértvan?

Figyelt kérdés
Nem msot vesztettem el a szüzességem és nem hiszem hogy felsértett a barátom hiszen nem éreztem semmi fájdalmat és elvileg mostanában kellett megjönnie de mégsem jött meg.Viszont védekeztünk és nem is élvezett a gumiba szoval terhességre meg nem lehet esély igaz? Sokat eszek és ezért furcsálom de lehet hogy csak falánk vagyok mert szoktak ilyen kitöréseim lenni de mégis félek!
2008. jún. 7. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mostanában kéne megjönnie, akkor tényleg kicsi az esély. De mi van a korábbi alkalmakkal? Nem ijesztgetni akarlak, de nem hiszem hogy "megjött". Felsérthetett úgy is hogy nem érztél semmi különöset. Lehet hogy a szex eltolta pár nappal a mensidet. Nyugi.
2008. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy gyengébb volt egy pár napig (pecsételős) aztán elmúlt, aztán pár napra rá megjött. Ha védekeztetek, akkor nem igazán kell aggódnod. Nyugi. :)
2008. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
huhh...hallod, én pont most vagyok ilyen helyzetben, csak nekem az első alkalom volt...ezért már itt stresszelek vasárnap óta, hogy ugye biztos nincs baj??? remélem neked is megoldódott a dolog!
2008. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!