Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legutóbbi menstruációm...

A legutóbbi menstruációm végén olyan utolsó 1-2 napban barna folyásom volt. Most egy hét után volt egy enyhe vérzésem, nem sokáig tartott meg is lepődtem / ijedtem, ez lehet a terhesség oka/jele?

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 napja egymást követő napon,először egy éjszaka arra keltem,hogy irtózatos görcs van az alhasamon,majd ez elmúlt. Aztán másnap követő este együtt voltam barátommal,volt egy enyhe fájdalom a hasamba együttlét közben,de nem tulajdonítottam nagy gondot rá.Viszont után rá egy kis idő múlva olyan szinten fájt hogy nem tudtam csak összegörnyedve menni,de akkor is minden egyes lépés megerőltetés volt,mert minden egyes lépésnél hatalmas fájdalom vonult végig a testemen ,de leginkább az alhasamon.Azóta is van enyhe fájdalom benne,de azt inkább annak is tulajdonítom,hogy magas fehérvérsejt volt a vizeletemben ,tehát bakteriális fertőzés és a miatt fáj. Tervezem a nő doki látogatást,de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. De a fent megemlített kérdésem ezektől az infóktól eltekintve lehetek terhes?

2013. márc. 6. 19:22
 1/6 anonim válasza:
Szia:)nekem ugyan így volt.3 napig volt vérzésem ebből 1 nap véreztem 2 nap pecsételtem 3 nap barnáztam.A vérzésem első napjától számolva a 10 napon elkezdtem vérezgetni hol rózsaszín,piros,barna ez kb 5 napig tartott,de csak pecsételősen,elég volt a tisztasági.Lehet,hogy középidős vérzés volt nem tudom.Én is babát szeretnék és most én is kiváncsi vagyok,hogy mi is van.De szerintem ettől még simán lehetsz babás.
2013. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Szeretném egyébként a babát,de nem akarok nagyon rágörcsölni,és mostanában nem is tettem,meglehet hogy így hálálja meg a szervezetem,hogy megajándékozz egy babával.Persze meglehet,hogy egyéb oka van,de ez majd kedden kiderül,ugyan is akkor látogatom a nődokimat :-)
2013. márc. 9. 00:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Nahm voltam nődikánál és semmit nem tudott mondani az orvos vérvételre küldött HCG szint mérésre !! Már 5 napja vérzek de mostanában inkább barna mintsem rendes vér .... Ha a nődoki sem talált "tapintható magyarázatot" a gondomra,akkor valószínű,h terhes lehetek ? Végül is a HCG szintből kiderülhet,amire holnap kell mennem . Kedves válaszoló ! Neked aazóta sikerült kiderítened valamit ? :-)
2013. márc. 12. 15:40
 4/6 anonim válasza:
Szia! Majd ha tudod a válasz légyszi írd meg mert érdekel:) Szurkolok!!:) 30hkm
2013. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sziasztok! Elég hosszú és rossz szakaszon vagyok túl. Ugyan is ahogy írtam volt ,múlt hét szerdán kellett volna mennem vér vételre kiderüljön,mi bajom... csak hogy reggel iszonyat nagy hányingerrel és hasfájdalommal kezdődött és ezúttal el sem múlt a fájdalom.Olyan szintű fájdalom és feszülés volt a hasamba,hogy egy lépés több percbe került :S Aztán lefeküdtem pihenni és sokszor indultam el fájdalom csillapító után ,de útközben azt éreztem,hogy kiakar menni belőlem az élet. Aztán olyan fél 3 körül járhatott mikor felkeltem és ismét hatalmas nagy hányinger és mire úgy éreztem minden kijön beszédültem és anyum szerint mint hó olyan fehér lettem a szám is elzsibadtak a végtagjaim és iszonyat szarul voltam ájulás közelben. Majd anyumék szóltak mentősöknek mert annyira nem voltam magamnál,így egy roham mentő vitt sűrgősségire ahol több vér és vizelet vétel után kiderült,hogy terhes vagyok. Majd még aznap rengeteg vizsgálta ultrahang után kiderült,hogy mind ez méhen kívüli,szóval maradtam kórházba. Másnap várt egy hüvely ultra hang ahol az is kiderült,hogy egy hatalmas vérömleny is volt a hasamba és egy olyan 4 centis átmérőjű ciszta is társult hozzá így csütörtök reggel ,egyből első vizit után 8 környékén vittek is sürgősséggel műteni.Így az lett az eredménye hogy a jobb oldali petevezetéket eltávolították mivel a baba oda volt rátapadva,ami kb 3 hetes környékén járt.Nagy trauma ért ezzel hogy 4 év után egyszer sikerül és ezzel el is veszítem :'(( Ma jöhettem haza és csütörtök varrat szedés!! Szigorú tiltásom van nemi aktushoz úgy kb 2-3 hónapig mivel belső varratom is van a külsőn kívül. És ezután nagyon nagyott csökkent az önbizalmam a párommal kapcsolatban és nagyon félek,hogy elveszítem ,minden este sírva alszom el ezután a dolog után :-(((8
2013. márc. 18. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
.... a vér az kezdett szét szivárogni is a hasamba és a levegő vétel is igen nehezen ment egy mondat végigmondása is hatalmas erőlködéssel sikerült,mivel fulladoztam ,így életmentő műtétet hajtottak végre rajta!!! De örülök azért hogy vége és minden rendben van ,még ha a kis babára nem volt esély hogy meglegyen :-(( mindez 22 évesen kellett hogy átéljek ... iszonyat nagy fájdalom van rajta és lesz is sokáig ...
2013. márc. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!