Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérlek nyugtassatok meg hogy...

Kérlek nyugtassatok meg hogy nem lesz "gond!? "

Figyelt kérdés

www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__4116468-miert-rendszertelen-mg-fogamzasgatlo-mellett-is-a-verzesem



ezaz előzmény.lehet tényleg nem hat nekem?:((

a stresszesebb hónapokban jött meg késöbb.ez annyi h talán 2-3 szor jelentkezett a megvonásos vérzésem csütörtök .helyett péntek délután most nagyon félek :((


2013. márc. 15. 23:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Én eddig akárhol néztem ennek utána azt irtaka nőgyászok,hogy ez nem gond,mostmeg majd sírok úgy félek
2013. márc. 15. 23:27
 2/10 anonim ***** válasza:
biztosat csak orvos tud mondani. De azt tény hogy a legtöbb lánynak nőnek aki gyógyszert szed pontosan jön meg. Még ha nem is órára de mondjuk plusz minusz pár óra.
2013. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezegyre rosszabb.nagyon rákerestem erre és minenhol az olvastam hez nemgond. itt nem isteljes egynapról vanszó.meg atájékoztató is azt irja h a 7 nap alatt bármikor jöhet.nagyon berezeltem :((
2013. márc. 15. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű, hogy mindig ugyanazon a napon jön meg. A lényeg, hogy megjön. Ha friss piros a vér, és görcsölsz is, szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Viszont tényleg figyelj oda, hogy ugyanakkor vedd be. Vannak olyan tabletták, amikre kifejezetten rá van írva, hogy pontosan szedd a maximális hatás érdekében.
2013. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ezt észre vettem h amikor csütörtök késő délután helyett péntek délelőtt jött meg akkor nem tudtam .mindig pontosan szedni,mindig volt jó pár óra késés....meg akkor ideges is voltam bizonyos dolgok miatg
2013. márc. 15. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne csodálkozz. :) Ha minden hónap végén így idegeskedsz, hogy mikor fog megjönni, sosem lesz pontos már csak azért sem. Ami persze nem jelent gondot.
2013. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt most pontos. Eddig pénteken jött meg, most meg vasárnap. Mondjuk elég hülyén szedtem én is, biztos bezavart.
2013. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából minden hónap végén idegeskedem h megjön e.fóbiás szinten félek a teherbeeséstől(de persze egyszer majd akarok egy picurt csak nem most) +ebben hónapban lett meg az első melóhelyemis
2013. márc. 15. 23:53
 9/10 A kérdező kommentje:
hát én is úgy tudom h a lényeg h megjön....ha nem hatna annak sztem a pecsételés lenne a jele és nem az h tizenpárórával később jelentkezik......vagy is remélem
2013. márc. 15. 23:55
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

erről már amúgy kérdeztem az orvostudakozó .aHamvas Ferenc doktor urat is és ő is azt válaszolta h nem gond

2013. márc. 15. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!