Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves láby vagyok. Lehet,...

15 éves láby vagyok. Lehet, hogy csak úgy kimarad a menstruációm, vagy mindenképp van oka?

Figyelt kérdés
Ahogy fent írtam, 15 éves vagyok. Egy éve járok a barátommal és decemberben vesztettem el vele. Ebben a hónapban nem jött meg és teszteltünk, de nagatívak lettek. Amúgy is lehetetlen lenne kb a terhesség, mert óvszer nélkül nem rakta be, balest nem történt. De nem jött meg. Már több mint egy hete, hogy meg kellett volna jönnie... Mostmár kezdek aggódni. Lehet, hogy csak úgy kimarad? Vagy most mit tegyek?

2013. ápr. 4. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Láby=lány*
2013. ápr. 4. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Még felnött korban is előfordul hogy csak ugy ok nélkül kimarad nem hogy 15 évesen. Ha következő sem jön meg menj orvoshoz. A terhességen kívül még ezer oka lehet annak ha késik vagy kimarad.
2013. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért nem ártana orvoshoz menni, mert csak az a biztos amit ő mond. Meg aztán ha már nem vagy szűz, akkor amúgy is érdemes elmenni legalább évente egyszer.
2013. ápr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez normális még a te korodban, majd beáll kb 16,17 éves korodra.
2013. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj még a korodban.

(A szüzesség elvesztése kicsit korainak tűnik nekem.)

2013. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előzőnek: én már fel sem kapom ha fejem ha valaki elveszti 15 évesen(mert hát van aki nem tehet róla,ha érted),viszont évfolyamtársam tehetett róla,ő akarta,és 13 éves volt.
2013. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*bocsi,az első 'ha' helyett szimplán a-t akartam írni.

és még annyi hogy ismerek egy hetedikes lányt,aki hatodikban(12 évesen) vesztette el egy 14-15 éves nyolcadikossal. habár a csaj elég ribi,de akkor is..

2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!