Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tartottam 7 napos szünetet...

Nem tartottam 7 napos szünetet. Most baj van?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek. Múlthéten jött meg, viszont mivel kedden volt az évfordulónk, előbb kezdtem el szedni, így csak 4 nap szünetet tartottam. El is múlt a menstruációm, 2 napra rá viszont elkezdett kevés barnás folyásom lenni. Jelenthet valami bajt?
2013. ápr. 5. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ugye ez egy játék....a 7 nap,az 7 nap.
2013. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül lehet a legtöbb fogamzásgátlót vényre kapni, illetőleg nem véletlenül ajánlott minden esetben egy nőgyógyászati konzultáció, bármilyen tablettáról legyen is szó. Az előírásokat be kell tartani, nem szórakozásból van odaírva, nem jó dolgában mondja az orvos. A legjobb lenne, ha felkeresnéd a dokidat, az sem mind1 milyen tablettáról van szó. Jobb félni, mint megijedni. Jó eséllyel nincs gond, de inkább kérd ki a doki véleményét, nehogy aztán elmúljon a fogamzásgátló hatása és baj legyen belőle.
2013. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért kezdted el azért elöbb szedni hogy évfordulótok van? ne csodálkozz ha bezavart, nem vitamin ez hogy akkor szeded amikor kedved van. jó lesz ha ezt a hónapot kiegészitő védekezzéssel csináljátok végig, mert nagy az esély rá hogy nem véd igy rendesen. remélem megérte....
2013. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 éve szedem a tablettákat, egyébként Sensonettet :(
2013. ápr. 5. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Még az is jobb lett volna, ha egyáltalán nem tartasz szünetet, így csak teljesen összezavartad a ciklusodat!!!
2013. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!