Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim lemosó - milyet ajánloto...

Intim lemosó - milyet ajánlotok, hogyan, és milyen gyakran kell használni?

Figyelt kérdés
Na igen, nem sok tapasztalatom van az ilyesmiben... Csak nemrég jött meg először, és ugye ilyenkor már muszáj valahogy tisztálkodni... Szóval.. Milyet ajánlotok, nektek mi vált be? Hogyan kell használni? És milyen rendszerességgel? 14/L
2013. ápr. 11. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyet, szerintem felesleges.
2013. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Én sem ajánlom. Én még sosem használtam ilyet, pedig 7 éve menstruálok, de nincs semmi bajom így sem szerencsére. Rengeteg olyan hozzászólást olvastam már itt, hogy az intimlemosótól lett valakinek problémája, fertőzése.
2013. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezeken a napokon többször zuhanyzok, így megvan a teljes tisztaság érzése. Ha esetleg nem vagyok otthon, viszek magammal intim törlőkendőt, azzal áttörlöm, az is jó.
2013. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodók nem csak a káros baktériumokat pusztítják el, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyed a fertőzésektől.
2013. ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi van??!!?
2013. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem használok külön intim lemosót. Amivel zuhanyozom, ugyanazt. Sose volt ebből még problémám.
2013. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szappant, tusfürdőt tilos, elég a meleg víz. Ha mindenképpen, akkor Saforelle, ez egy gyógynövényes lemosó, természetes anyagokból. Nekem a dokim ajánlotta, mert szülés óta többször is voltak különböző fertőzéseim. Azóta sokkal jobb a helyzet, de csak heti 1-2x szabad ezt is használni.
2013. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem használok. De még egy kérdés... Egyáltalán hogyan kell odalent tisztálkodni? Olvastam olyat, hogy törülközővel, de nem tűnik túl higiénikusnak... Persze eddig csináltam úgy, ahogy tudtam, de úgy tűnik, ez nem elég.
2013. ápr. 12. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Víz és tusfürdő/szappan, csak kívül!
2013. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem teljesen normálisan, minden fakszni nélkül. Én legalábbis mindig úgy tettem és nem volt seemi problémám belőle.

Tusfürdő, és persze nem "órákig" mosogattamn belül, csak éppen, gyors öblítéssel, utána törlés.

2013. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!