Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égö érzés a hüvelyben havonta...

Soletti86 kérdése:

Égö érzés a hüvelyben havonta kiújul. Ha valakinek van valamilyen alternaív ötlete kíváncsian várom a tippeket! Esetleg van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Mindenféle folyás viszketés és egyéb kellemetlen tünetek NÉLKÜL állandó égö érzés a hüvelyben.A kúpokkal a különféle antibiotikumokkal és kenöcsökkel tele van a "házi patikám"...Nem tudok már mihez fordulni teljesen tanácstalan vagyok,szinte mindent kipróbáltam már.Voltam homeopatiával foglalkozó különféle természetgyógyásznál kineziológusnál mindenki azt hajtogatja,hogy lelki okok valamit el kell engednem félelmeim vannak,pedig nem igy érzem...minden rendben van a normál stresszes életet élem,ami minden ember életében ott van...nem tudom mit tegyek...

#hüvely #rendszeresen fellépö égö érzés
2013. ápr. 22. 22:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen gyógynövényes ülöfürdő, pl kamillás vagy dioleveles, cickafarkos jó lehet. De ártani biztos nem árt. Én csak arra tudok tippelni, hogy hormonális. Mensi elött száraz a hüvely ph-ja is megváltozik, stb és mindez okozhat biztosan ilyen érzéseket.Én kifogom probálni az ülőfürdőt legközelebbi mensi előtt és lehet hülyeségnek hangzik, de elképzelhető hogy segitene egy kis síkositó. Ártani az se árthat. Nekem fertőzésem nincs és párom sincs aki fertőzhetne. Szoval más eredetű lesz ez.
2020. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2022. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!