Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik nő ismerősöm fogyni...

Az egyik nő ismerősöm fogyni akar hasra és a következő módszert alkalmazza: szerintetek hasznos ez?

Figyelt kérdés
csípőre teszi a kezét és zenére amolyan testsúlyáthelyezős mozdulatokat tesz egyik lábáról a másikra anélkül, hogy a talpát felemelné a földről. Olyan táncszerű mozgás ez, jobban nem tudom leírni. Ezt csinálja órákon át. Szerintetek jó ez hasra?

2013. ápr. 29. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nem :)

te mit ajánlottál neki? :)

2013. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én pl. a felülést mondtam neki, de szerinte az nem neki való. A hasizmot erősíteni kell ugyebár. Ezzel a tánccal csak 'lötyög' a hasa (bocsi), tehát csak jobban nyúlik a hasfal, így nagyobb lesz a has. Vagy nem? Amúgy totál nem értek ehhez, csak egy kicsit vicces, hogy órákon át csinálja ezt minden nap.
2013. ápr. 29. 18:53
 3/5 yuda ***** válasza:

Két dolog kombinációjával szokott sikerülni a fogyás.

Több mozgás, és kevesebb kalória bevitel, mint amennyire szüksége van a szervezetnek. Ezt próbáljátok.

2013. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nyúlik a hasa, nincs szó ilyesmiről, egyszerűen csak normálisan kéne kajálnia (szóval kevesebbet és nem sz@rt) és többet mozognia, gondolok itt normális mozgásra, edzöterem futás lépcsőzés... felüléstől nem lesz lapos a hasa, nincs helyi zsírégetés...
2013. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:D biztosíthatlak, hogy nem fog kinyúlni a hasizma a lötyögéstől:D

sőt arról még a leányt is biztosítom, hogy semmi nem fog történni!:D

nem neki való... tudom szar dolog, de be kell látni, hogy a sültgalamb nem repked csakúgy... ahhoz, hogy elraktározott energiát felszabadíts (elégesd a zsírt), ahhoz bizony energiát kell befektetned... vagyis dolgoznod, izzadnod kell.. és ez bizony fárasztó, dehát ez van


igyon naponta 2 liter tiszta vizet, aztán tekerjen magára celofánt vagy vegyen fel 1-2 pulcsit és menjen el kocogni vagy szobabiciklizzen (könnyű fokozaton, hogy az izom ne fáradjon gyorsan, de mozogjon mint a fene)

a hőszigetelés miatt a zsír gyorsan bemelegszik, és mivel van elegendő folyadéka is, gyorsabban el tudja szállítani a nyirok, vagyis hatékonyabb a dolog


a többi csak humbug, de ez a zenés ez nagy ötlet:D majd a teleshopban eladják jó drágán

2013. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!