Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fogamzásgátlót ajánlaná...

Melyik fogamzásgátlót ajánlanátok? Miért azt használjátok, mi a hátránya?

Figyelt kérdés
Persze konzultálnék az orvosommal, mielőtt felíratnám. Nincs nőgyógyászati betegségem, egyszerűen csak váltani szeretnék, de tanácstalan vagyok.

2013. máj. 8. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Symicia-t szedek több mint 2 éve.

Nekem nagyon bevált.fogytam tőle és nőtt a mellem is :)

és 6ezer a 3 havi.

Remélem tudtam segíteni (:

2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót nem az alapján kell választani, hogy a szomszéd meg a barátnő mit szed, ugyanis vkinek az egyik válik be, vkinek meg a másik. Na meg van olyan akinek egyik se.

Az orvosnak ki kellene kérdeznie a ciklusodról (hossza, menzesz előtti tünetek, menzesz alatti tünetek, folyás mennyisége) és ez alapján eldöntenie, hogy inkább ösztrogén vagy inkább progeszteron túlsúlyos vagy, és a tablettát ennek megfelelően választani (kompenzálni vele).

Innentől meg lutri az egész. Megpróbál egyet, aztán ha nem jó, akkor másikat.

Az emberek különbözőek, nincs olyan tabi, ami mindenkinek jó.

2013. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ajánlatok alapján fogok választani, hanem mint írtam, az orvos véleményére hagyatkozok. A kérdésem célja az lett volna, hogy megtudjam, melyek a ma legnépszerűbb fogamzásgátló tabletták, mivel mindenképpen szempont, hogy ezek közül kerüljön ki az új tablettám, s valamilyen szinten megismerjem, utánanézzek ezeknek, mielőtt bármelyikre áttérnék. Nem szeretnék régi, elavult gyógyszerre váltani.
2013. máj. 9. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Semmi gond a kérdéseddel ;)
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló libidócsökkenést fog okozni, ezzel is számolni kell: van, akinek csak az elején, de sokaknál egész addig fenn állt ez a probléma, még szedték.
2013. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!