Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhes lehetek?

Liza23 kérdése:

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy többször voltam együtt a "pasimmal" akivel nem védekezünk vagyis megszakításos módszert alkalmazzuk. Közben kaptam egy kis fertőzést és erősen fel is fáztam. Kezeltem a problémát canesten combival őt is. El is múlt minden tünet teljesen. Viszont csúszik a mensim, és megduzzantak a melleim is úgy, hogy az egész karom fáj tőle! Szerintetek lehet ilyen hatása a krémnek ill. a megfázásos fertőzésnek, hogy csúszik vagy terhes lettem?

Normális választ ha lehet! Köszi



2013. máj. 24. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem védekeztek, miért ne lehetnél terhes? Ha IQ függő lenne a terhesség, biztos nem lennél az.
2013. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem legelején nagyon fájtak oldalt a melleim, a fájdalom besugárzott a hónaljam alá... olyan izomlázszerű volt az egész. Ennyi adatból amúgy nem lehet megmondani, hogy terhes vagy-e vagy sem. Ha már pár napja késik a mensid akkor érdemes tesztelned egyet, mert a teszt már tutira kimutatja ha terhes vagy.
2013. máj. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel egyszer sem élvezett belém ezért nem értem! Egyébként nem kell sértegetni! Meg igazából arra is kivi lettem vna hogy a ferrőzés tud e ilyer okozni h késsen!? Am úgy érzem magam h bármelyik pillanatban megjöhet. Fájnak a melleim a hasam alja nagyon gyenge vagyok. Az utóbbi időben sokat fogytam is! Jah és hátra hajló méhem van! Ezeket átolvasva mi a véleményed 2.kommentelő?
2013. máj. 24. 05:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élvez beléd akkor is van esély a teherbeesésre... igaz minimális, de már az előváladék is tartalmaz spermát. Lehet fertőzés vagy valami más probléma okozza a tüneteidet, de lehet, hogy nem... így nem lehet diagnózist felállítani :) Ha továbbra is fent áll a probléma fordulj nőgyógyászhoz.
2013. máj. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de igen,van rá esély ,hogy terhes vagy ! Én nem oktatlak a védekezés fontosságáról ,szerintem az emberek nagy többsége igenis szintén élt már a "védekezés" eme formájával ,biztos te is tisztában vagy vele,hogy ez nagyon lutri . Azt javaslom,hogy mindenképpen tesztelj ,utána gondolkodjatok a továbbiakon .A canesten nem okoz ilyen melléktüneteket ,viszont egy esetleges terhesség alatt bizony előfordul .Majd ird meg mi van veled :-) .
2013. máj. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
+ hogy fáj a hasad alja és melleid az nagyon is terhességre utaló tünet... Nekem már van gyermekem és én is ezeket tapasztaltam ,valamint ahogy az egyik válaszoló irta nekem is volt ilyen izomlázhoz hasonló kellemetlen érzésem .A legjobb barátnőm pedig pont megszakitásos együttlét során esett teherbe .(Ma más ő is anyuka ) Nincs száz 100%-os védekezési módszer,estek már teherbe gyógyszer,spirál mellett is .. hát még igy :/ .
2013. máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Tanuljátok már meg végre, hogy ha nem akartok babát, akkor védekezés nélkül egy percig se lehet szexelni, mert az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok!!!
2013. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a "pasidnak" igen életképes spermiumai voltak. Hiszen elvileg az előváladékkal már megtermékenyített, ez jó alap. Reméljük lélekben is ilyen hatékony, erős és törődő ember :)))
2013. máj. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha csinálnál egy tesztet, biztosan többet tudnál. Természetesen lehetsz terhes, minden esélyed megvan rá, mivel semmi védekezés, az előváladék is tartalmaz spermiumokat.

De egy jó tanács, ha nem akarsz még gyereket, akkor védekezzetek. A fogamzásgátló tabletta és az óvszer is sokkal, de sokkal olcsóbb, mint elkezdeni gyereket nevelni.

2013. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Csináltam egy tesztet negatív lett! :) Az, hogy fájnak a cicik meg a hasam alja az úgy mond normális nálam! Mielőtt megjönne mindig bedurrannak! Jah én nem a canestenre gondoltam hanem arra ,hogy nagyon erősen fel voltam fázva és emiatt borult meg egy kicsit! Egyébként múlt hónapban 22-én jött meg! Nem tudom, hogy igazak-e a rémhírek a hátrahajló méhvel kapcsolatosan! Így mi a vélemény? :)

2013. máj. 25. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!