Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 év e nem voltam nőgyogyászn...

10 év e nem voltam nőgyogyásznál! Most pedig nem merek elmenni lehetek rákos?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy rákos vagy! Nyugodj meg!!!! Van valami panaszod? Hány éves vagy? Menj el a dokihoz! Nem fog letolni, mert nem az számít, hogy meddig nem voltál, hanem az, hogy most ott vagy és bármi baj van megtudja nézni és megpróbálja megoldani! Én 20vok, 3éve élek nemi életet és tegnap voltam először dokinál! :) Én is nagyon paráztam, de tök jófej volt! :)

Szurkolok, hogy ne legyen semmi baj!

2008. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ hogy hány éve voltál dokinál. Szóval menj el, már eléggé itt az ideje, lehet hogy semmi bajod, de legalbb tudod.
2008. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 2 év kihagyás után ugyanígy voltam érzésre, tök féltem. Aztán nyilván megnyugodtam, semmi gáz nem volt:-) lehet, hogy most izgulsz, de inkább a vizgsálat után izgult még pár hetet és utána 1 évre tuti megnyugszol ;-)
2008. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!