Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vegyek még egy doboz Kanesten...

Vegyek még egy doboz Kanesten hüvelytablettát, ha az első kúra nem hatott?

Figyelt kérdés
Az igazság az,hogy fél évente tuti elkapom valahonnan a gombás fertőzést.Mindig már a legelején elkezdem használni a tablettákat,hogy hasson.Most viszont,még mindig érzem,hogy viszket.Orvoshoz nem tudok menni,mert mire itt időpontot kapok az sok idő.
2013. máj. 30. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen lehet kettőt egymás után egyesek mondják is hogy egy nem is elég.

Viszont valószinüleg azért is jön elő mindig mert nincs rendesen kikezelve. Meg kéne tudni milyen gomba mert több féle van. ha mondjuk candida akkor nem elég ennyi rá, na meg a sima gombára sem. Legtöbb esetben gyógyszeres kezelés kell. Candidánál meg diéta is. Mindenképp vizsgáltasd ki ha nincs tüneted akkor is menj el mivel a tenyésztésben nagy eséllyel ott lesz. A másik, hogy felirhat olyan gyógyszert amit kiválthatsz és beszedhetsz ha ujra elő jön. Úgyhogy kérj csak időpontot. AMi még nekem segitett és segit ha ugy érzem valami kezdődik az hogy candibenével kenem rögötn a canesten szeritnem sz.r. és betadinos vattával törölgetem, picit bedugva a hüvely nyilásba. Én 2 évig szenvedtem vele mig végre kiderült hogy candida.

2013. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
pedig menj el orvoshoz mert senki nem fog megdugni
2013. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és szedj PROTEXIN CANDID PLUS kapszulát, mert ettől rendbe jön a bélflórád és nem lesz kandidád. és igyál orvosi zsálya teát, de ez már kapható gyógycukorkában is. (és ne feledd: Canesten krémet bele a hüvelybe sose kenj, mert nagyon maró és rossz érzés. A krémet azt kizárólag külsőleg. De 2 doboztól sem lesz semmi bajod! Jobbulást!
2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Tényleg mögé kéne nézni, ha ennyiszer visszajön, de orvosoktól én is mindig csak hüvelytablettákat kaptam. Azt egyik se mondta, h pl. ne egyek cukrot, legalábbis csak nagyon keveset, egy darabig.

De azt egy doki mondta, h uszodában használjak Canestennel bekent minitampont (nyilván nem menzeszkor) Candida ellen. Mondjuk ugyanerre jó az is, ha intimtölcsért veszel, és talán menstruációkor is jobb, mert a műanyag betétek is kedvezhetnek a gombának.

Meg van egy csomó természetes módszer, elsőre a teafaolajos ülőfürdő jut eszembe.

2013. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy nem elég, régen alapból úgy is volt, ugyanazt lehetett kapni receptre és recept nélkül is. Most már a recept nélküli rövidebb.


Amúgy annyira szar, nálunk is úgy néz ki a nőgyógyászat, hogy majd két hét múlva van időpont. Köszi. Gombás vagyok, két hét alatt kb. kirohad a hüvelyem.

2013. máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sürgősséggel is fogadniuk kéne.
2013. máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Ne. Ennél százszorta jobb természetes módszerek vannak ingyen.
2013. máj. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez most nem gomba?
2013. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha az orvosod nem fogad, menj sztk-ba, vagy másik orvoshoz. Ha ez mégsem gomba, és nem kezeled, járhatsz rosszul. Ha meg gomba, és a Canesten nem használ, akkor is orvos kéne. A papírján is rajt van, hogy ha nem múlik, keresd fel az orvost.
2013. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kentem még kanesten krémmel,és múlik a viszketés.De azért elmegyek az orvoshoz,ami egyébként sztk-s.Vicces a rendszer,mert ide is legalább 2hét mire kapok egy időpontot.Nem mertem venni még egy dobozzal,mert félek,hogy teljesen tönkre teszi a hüvelyflóráimat.
2013. jún. 1. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!