Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van? Nagyon sok átlácco...

Miért van? Nagyon sok átlácco folyásom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és csak most kezdtem el nézni h napra pontosan mikor szokott megjönni de a ciklus.hu szerint 2hét mulva vasárnap fog megjönni és párnapja nagyon sok átláccofolyásom van, olyan amikor a menses jön meg ugy jön és van amikor ...fehér de azt nem érzem , de az nagyon ritka!!nem élek nemi életet csak pettingelünk a pasimmal, Szoval nem nagyon lehetek terhes !! mitől lehet? fertőzés sem nagyonmert nem rég voltam nődokinál amikor még kevesebb volt és mindig volt és aszonta h természetes !! aztán egy ideig nem nagyon volt és most megin ,...:( mitől lehet? félek azért h terhes vagyok :S
2008. jún. 19. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg most vagy a félidőben. Ekkor van a peteérés! Nálam is ilyen volt (most gyógyszert szedek és ezért nincs most). Ne agódj ez teljesen normális.De egy vmit tegyél meg legközelebb így írd le : átlátszó!!
2008. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is peteérés időszakában lehetsz. A mensi után "szárazabb" napok következnek, aztán opálosfehér váladékot láthatunk, egy picike nyomot hagyhat a fehérnemünkön. Később ez az opálosfehér váladék egy kicsit sűrűbbé és fehérebbé válik, mennyisége megnő. Közvetlenül az ovuláció előtt a méhnyakváladék teljesen kitisztul nyulosabbá válik és talán a nyers tojásfehérjére hasonlit leginkább. Az ovuláció után szinte azonnal megszűnik a váladék tisztasága és rugalmassága.
2008. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!