Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lógnak a melleim, mit tegyek?...

Lógnak a melleim, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Eléggé lógnak a melleim, és kezd nagyon zavarni, mert melltartóban még jól néz ki, de ha leveszem pl.: itthon, akkor egyszerűen irtózom tőle. Annyira undorítónak tartom. Vannak még itt olyanok, akik hasonló cipőben járnak? ti hogy fogadtátok el, vagy tudtatok ellene tenni valamit?

2013. jún. 19. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elfogadtam. Viszonylag nagyok, sokat ingadozott a súlyom, nem vagyok valami vékony, nem igazán tudok ellene semmit tenni. Ha melltartó van rajtam, akkor meg azért meg szoktak utánam fordulni, pedig még csak nem is öltözködök k.rvásan :)
2013. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a saját testedet, akkor milyen alapon várod el, hogy más imádja?

Első lépés: fogadd el a tested! (mást úgysem tehetsz, tehát ez a legcélszerűbb)

Második: tegyél érte valamit, hogy szebb legyen! (sport)

Harmadik: tudd, hogy sok fiú van, akik szeretik a nagy, lógó melleket.

Nekem nagy, lógó mellem van, és hibátlanul boldog vagyok, utánam is megfordulnak a pasik. Hasam egy deka sincs: egyszerűen ilyenek az adottságaim. Siránkozás helyett vígan élem az életemet, a szexnél meg kihasználom a méreteimet...

2013. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én képtelen vagyok elfogadni a melleimet :) Vagyis hát elfogadni elfogadtam, hiszen megműttetni nem fogom (pénzhiány), de szeretni, soha.


Én 130 kg voltam régen egy betegség miatt, 10-15 évesen. Pont, amikor megnőtt a mellem... Lefogytam, jelenleg 85/B-s melltartó kell. Viszont muszáj push-up-osat vennem, mert semmi formája nincs :( Így elviselhetően néz ki, csak hát a push-up-ból meg néha kibuggyan, mert ugye lóg, alig van tartása, meg olyan puha... :(

2013. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!