Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korotokban használta...

Hány éves korotokban használtatok először tampont?

Figyelt kérdés
Én most leszek 16, de még nem voltam rá képes. Pedig ilyen téren nagyon is érett vagyok, nem tdom, egszerűen nem megy. Aggódnom kéne?
2013. jún. 21. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Még sosem használtam. 23/F :D
2013. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyáltalán nem kell miatta aggódnod. Én most múltam 12 (február) és decemberben használtam először. Első nap, amikor kipróbáltam egy kicsit fájt, de másnap már alig éreztem. azért ha nagyon nem megy, inkább hanyagold egy időre, de amikor csinálod, ne görcsölj miatta, mert akkor nem megy fel. Akkor próbáld ki elsőnek, amikor a legerősebb a vérzésed. Sok sikert! :)
2013. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen. De mivel csak még jobban görcsölök, inkább nem használom...

Mit jelent az, hogy nem megy? Nem tudod felhelyezni? Akkor feküdj a kádba, a térdedet támaszd a szélének, dőlj hátra, és lazíts. A téjékoztatóban van rajz is, hogy milyen szögben kell kb tolni. Úgy biztos sikerülni fog. És akkor próbáld, mikor legerősebb a vérzés, akkor könnyebb, mert csúszik.

2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem érettség kérdése. Van akinek egyszerűen nem megy, pláne amíg szűz.
2013. jún. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 15 évesen próbálkoztam vele, de nem ment sehogy sem, aztán 16 éves koromtól azt használok folyamatosan. Meg kell szokni majd idővel, hogy jobb neked, hogyan tudod felhelyezni magadnak úgy, hogy kényelmes legyen. Nincs amiért aggódnod, próbálkozz ! :)
2013. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 évesen próbálkoztam, de olyan volt a szűzhártyám, hogy nem ment fel. 17 évesen szüzességem elvesztése után kezdtem használni. 24/N
2013. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és soha nem használtam még.Nem tudom elképzelni,hogy felrakjam.
2013. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!