Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas prolaktin szint mennyi...

Magas prolaktin szint mennyi idő alatt áll helyre? (nem gyerek miatt akarom levinni)

Figyelt kérdés

tavaly nyár eleje óta magas a prolaktin szintem. fogamzásgátló mellett kezdődött tejcsorgás ezért több hónap volt, mire egyáltalán kiürült a szervezetemből és kimondható volt hogy nem emiatt történt valószínűleg. kezelést ezidágig nem nagyon kaptam a szint egyre nőt, amikor észrevettem, hogy valami nem oké, akkor 530 helyett 540 volt most már 600 helyett 1150. orvostól orvosig küldtek mire pár hónapja kaptam egy rendes endokrinológust aki nem akarta addig gyógyszert adni amíg nem megyek el és nem vizsgáltatom ki magam szakrendeléseken. (pajzsmirigyet is kellett nézni)az összes lelet negatív, minden érték jó a véremben kivéve ez, pajzsmirigy mindig határoknál


bromot nem bírtam norprolactól semmi bajom azt szedem most. ti mit mondtok mennyi idő amíg helyreállok. nagyon rossz érzés ez az egész. még nem szültem (fiatal vagyok hozzá) és csorog a mellemből a tej. :/ továbbá alkoholt sem tudok inni és ez egy egyetemistának elég nagy szívás midenki kérdzi, hogy miért (erre mindig az a válasz, hogy ilyenkor már amúgy sem kéne, hisz gyereket akarsz, én pont nem, de mindegy... :) )



2013. jún. 22. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Változó kinél mennyi idő. CT vagy MRi nem volt? Meg kéne nézni van-e microadenómád. Általában az okozza (ha nincs egyéb hormonális betegség). Norprolac mellett tuti semmennyit nem lehet inni? csak emrt ez minden gyógyszer leirában benne van mégsem tartják be és nincs semmi gond. Persze nem azt mondom vedelj de ha iszol egy pohár valamit semmi gond nem lesz belőle nyugi....
2013. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!