Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete volt egy spontán...

Telefunken kérdése:

Két hete volt egy spontán vetélésem, mondta a doki h két hétig nem lehet szexuális életet élni, de múlt hét pénteken és szombaton együtt voltam a párommal?

Figyelt kérdés

(most lehet fújjogni stb...stb igy sikerült ennyi)a kérdésem az h az orvos észre fogja venni a kontroll vizsgálaton h nem tartottam be a két hetet?(holnap lesz esedékes a vizsgálat)

Normális válaszokat köszönöm előre is.


2013. jún. 24. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagytok semmik. Én vetélnék el, szerintem több héten át képtelen lennék a szexre gondolni. Ennyire nem lehetett kibírni? Remélem észreveszi az orvos, és jól lecsesz majd a felelőtlenségetek miatt.

És mielőtt megszólnál, igen, ez egy normális válasz volt.

2013. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó a neved :D
2013. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet fújjogni? Oké! Fújjj! Nem szeretek ilyet kívánni, de remélem lesz valami bajod és utána majd százszor meggondolod, hogy mit csinálj! Nem lehet kibírni két hetet vagy mi??? Fújjjj.
2013. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha emiatt elkapsz valami frankó kis fertőzést, az biztos feltűnik a dokinak.
2013. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó tudom h nem kellett volna de már az előtt is eltelt legalább egy hónap szex nélkül és ez is közre játszot.
2013. jún. 24. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Na és akkor mi van? Felelőtlen vagy te is, és a párod is. Ne haragudj, de iszonyatosan ki tudok akadni ilyen és ehhez hasonló kérdésektől és válaszoktól. És még te akarsz gyereket?
2013. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ahhoz semmi közöd, hogy én akarok gyereket vagy sem feltettem egy kérdést arra válaszolj vagy húzz a francba!!
2013. jún. 24. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsére az orvos nem fog téged elküldeni a francba, pedig az oka meglenne rá. Hát igen, a kulturális szakadék.
2013. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát de komolyan, mit vársz? Felteszel egy ilyen retardált kérdést, és azt akarod, hogy megnyugtassanak? Örülj neki, hogy finoman és nőiesen fogalmazva írunk VÉLEMÉNYT. De végül is igaz, nincs hozzá sok közöm, csak érdeklődtem, mert az ilyen felelőtlen embereknek lesznek felelőtlen gyerekei, és nem szeretném, ha még több féleszű szabadulna a világra. A viszont látásra!
2013. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem megnyugtatást akartam csak feltettem egy kérdést és Qrvára nem arra válaszol senki,Azt ne mondjátok h a világon csak én vagyok ilyen helyzetben más nem tett még ilyet soha mi????
2013. jún. 24. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!