Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta miatt...

Fogamzásgátló tabletta miatt lehet?

Figyelt kérdés
Az első szexuális együttlétem után kihagyott 1 hónapot a menstruációm. Amint megjött elkezdtem szedni a fogamzásgátló tablettát, ám már a 9. napja hogy megvan. Az első 6 napig rendes volt, azt hittem elmúlik, ám láthatóan kevesebb a mennyisége inkább csak barnás folyás. Az miatt lehet hogy előző hónapban kihagyott vagy a tabletta miatt?
2013. júl. 1. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló.

Kell 2-3 hónap mire beáll a vérzés rendesen.

első 3 hónapban nekem is érdekesen jött meg,egyszer másfél hónapig semmi,aztán 6 napig megjött,elmúlt 1 hétre,majd 10 napig volt,aztán harmadik hónaptól már rendesen a gyógyszerszünetben jött meg 4 napig,és azóta is igy van.

2013. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön beállt szerencsére, de a nőgyógyász is mondta, és a tájékoztatón is rajta van, hogy az első időszakban köztes vérzés meg összevisszaság lehet, sőt még néha-néha állterhességszerű (mellfájás, késői mensi, hányinger-hányás és társai).
2013. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt válaszokat! :))
2013. júl. 1. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!