Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kenjem be, mivel csillap...

Mivel kenjem be, mivel csillapítsam a viszketést, amíg nem kezelhetem a gombát?

Figyelt kérdés
Egy antibiotikum kúra közepén vagyok ( a 3. napon) és most még felesleges kezelnem, úgyis kijönne a következő 3 antibiotikumos napon a hüvelygombám. Darabos folyásom van, és eszeveszetten viszket a nemi szervem.
2009. okt. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Canesten... nálam ez bevált utána ha teheted ne öltözz fel 10-15 percig, így kicsit hűt és kevésbé viszket.
2009. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát canesten, de míg antibiotikumot szedsz, addig csak a krémet tudod használni, és azt csak külsőleg lehet alkalmazni.
2009. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyogyó ajánlotta a colpocleaner irrigátor tablettát egy antibiotikum kúra alatti hasonló panaszomra. Ha csak kívül van gondod, akkor csak kívül mosd le vele magad, ha belül is, akkor nyugodtan irrigálj vele. Pluszban mellé nyugodtan használhatod a canesten krémet.
2009. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

és a canestenből milyenek vannak? kúp, kenőcs? van még valami? és ezek milyen árban vannak?

2009. okt. 18. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát egy javaslat, hogy egyáltalán ne egyél cukrot, csak édesítőszert amíg kezelés alatt vagy, mert a vér cukortartalma gyorsítja a gombák szaporodását..
2010. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!