Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is tapasztaltatok már...

Ti is tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28 naposak, eddig minden alkalommal (8 éve jött meg először) 6-7 napig menstruáltam. Most azonban teljesen máshogy zajlik, 28 napra jött meg, vagyis első nap csak barnáztam, ami soha nem volt menstruáció előtt. Tehát ha úgy számítom, valójában 29 napra jött meg, mert akkor már véreztem, de nagyon, és görcsöltem is. Tegnap is véreztem, egy átlagos "2. nap" volt, ma hajnal óta viszont semmi sincs, csak egy kis világosbarna mikor megtörlöm magam. Orvoshoz megyek mindenképp, egyébként is mennék. A kérdésem az lenne, hogy nálatok is előfordult már hasonló eset? Gondolom, felesleges aggódnom:)

2013. júl. 31. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve van meg, most a 26. napra jött meg, sok volt, első nap én is görcsöltem és a 6-7 nap helyett 4 napig véreztem rendesen, 5. napon semmi, 6. napon meg barnás ami már a végét jelzi. Bár lehet hogy csak időjárás befolyásolja, én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.
2013. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háááát, azóta sincs semmi....nem tudom mi lehet a baj....
2013. júl. 31. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ahogy olvasgatom mostanában a gyakorit, sokaknak van ilyesmi gondja, úgyhogy szerintem időjárás miatt lehet, nem kell félned. :)
2013. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!