Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komplikált eset, ti mit...

Komplikált eset, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Július első hetében (3-6-ig) volt rendes menstruációm utoljára, és utána rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam folytatni a fogamzásgátlómat, így csak egy héttel a menzesz vége után 11-án szerdán tudtam elkezdeni. A gyógyszerrel viszont az a baj, hogy egy korábbi anorexia miatt nagyon alacsony a hormonszintje így ha csak egyet is este helyett kora reggel veszek be, másnap már egy 2 napos menstruáció követi. Júli 27-től 30-ig minden aktus után barnáztam, majd 28-án egy szieszta után magas testhőmérsékletre és hányingerre ébredtem. Körülbelül 2 napja jelentkeztek a következő tünetek: felpuffadt alhas, étvágytalanság, megutáltam a kávét, és a cigarettát is letettem (6 év masszív koffein- és dohányfüggőség után).

A párommal elég aktív nemi életet élünk, ezért szedtem a fogamzásgátlót, de ha egy hetet kihagytam,és amúgyis gyenge...? Szerdán megyek nőgyógyászhoz, a menstruációmat is aug 7, szerdára várom (a gyógyszert végig szed(t)em), ciklusaim általában 28 naposak.



2013. aug. 5. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

" de ha egy hetet kihagytam,és amúgyis gyenge..."

Igen, van esély rá, nem is kevés, hogy teherbe estél.

Le van írva a tájékoztatóban, hogy egy nap kihagyás esetén is kiegészítő védekezés kell. Akkor szerinted egy hétnél nem kell?

A másik dolog, hogy egy hetes késéssel el sem szabadott volna kezdeni. Ki kellett volna hagyni az egész hónapot, és a következő vérzésnél elkezdeni.

Csinálj egy tesztet!

2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam, negatív lett :/
2013. aug. 6. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!