Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja el kezdett fájni az...

Pár napja el kezdett fájni az ágyékom, mára már mind a két felől meg van duzzadva és nagyon fáj. A tegnap ota hüvelygomba tüneteit is észleltem, viszket és valami fehér sebek vannak a hüvelybemenetnél. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

a nőgyógyász fogja tudni megmondani és megfelelő kezelést is fog ajánlani

ha lekezded ilyen-olyan szerekkel kezelgetni, akkor lehet, hogy még rosszabb lesz, ellenállóvá teheted a fertőzést a kezelésre

szóval mielőbb nődoki!

2013. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az ágyékod duzzadt és fáj, akor ez valamilyen komolyabb dolog, sürgősen menj el a nőgyógyászhoz.
2013. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek,csak kiváncsi voltam,mert még soha nem volt ilyen tünetem.Nagyonn fájnak a mirigyek az ágyékomnál.
2013. aug. 7. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Mkét oldalon megduzzadtak az ágyéki nyirokcsomód, mégpedig azért hogy ne engedjék tovább a fertőzést.

Én nemiszervi herpeszt is gondolnék, amikor már a kis hólyagok kifakadtak és ilyen kis fekélyek jelennek meg a helyükön.

Majd írd meg mit mond a nőgyógyász.

2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok.Előbb kellet volna mennem,de Németországbann vagyok,és ne nagyon tudom a nyelvet még.Egy ismerősöm jön és majd fordit.
2013. aug. 7. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, majd írd meg ha túl vagy rajta.
2013. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na voltam dokinál.Azt mondta hogy herpesz,adott krémet.3 nap és el mulik,csak nagyon fertőző,a párom nem szabad avval a törülközővel törülközzön amit én használok és természetesen nincs szex.
2013. aug. 9. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!