Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van értelme érvédő készítménye...

Van értelme érvédő készítményeket szedni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, nem dohányzom, minden leletem rendben volt, nem vagyok túlsúlyos,a családomban sem volt soha ilyen probléma, mégis aggódom egy kicsit, mivel ezek a szerek megnövelik a trombózis kialakulásának esélyét.

Szerintetek van értelme érvédő szereket szedni, akár gyógynövény készítményt, akár valami gyógyszert? Ti szedtek valamit? Ezek ugye nem befolyásolják a fogamzásgátló hatékonyságát?



2013. aug. 8. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezt az orvossal kellene megbeszélned.
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom szabadságon van : /. Más orvoshoz meg nem tudok menni, meg kb ki is röhögnek az sztk-ban hogy ilyenért időpontot kérek.(Feltéve ha egyáltalán adnak 3 hónapnál korábbi időpontot.. )
2013. aug. 8. 20:35
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy van-e valaki, aki szed ilyen gyógykészítményeket?

Vagy szerintetek túlaggódom?

2013. aug. 8. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia!A szív és érrendszeri problémákban hal meg a legtöbb ember, így nem árt a megelőzés.Ahhoz viszont ne gyógyszert keress, mert azok mellékhatása a 3. helyezett a halálokok között. Gyógynövényeket, minőségi gyógynövénykivonatokat, természetes anyagokat fogyassz inkább pl fokhagyma, C vitamin, halolaj, ginkgó stb.
2013. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. : )

Szerintem veszek vadgesztenyés vagy fokhagymás étrend kiegészítőt. Ezek végtére is csak vitaminok : )

2013. aug. 9. 00:47
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nézd meg az összetevőket, természetes alapúak legyenek, és mindig hatóanyagra vetítve hasonlítsd össze az árakat.Sokszor az olcsó a drágább.Lehetőleg minőségieket válassz.Én is ilyeneket fogyasztok és ráadásul megvan hozzájuk az orvosi háttér is.
2013. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem, hogy te mit szedsz? : )
2013. aug. 9. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én az FLP termékeit fogyasztom.Minőségiek, gazdaságosak és még kedvezményesen is vásárolok, ráadásulaz akár árukat is megkereshetem.
2013. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!