Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan fel vagyok fázva...

Állandóan fel vagyok fázva pedig rendesen öltözöm, stb. Mit tudok tenni ellene? Mer elegem van, és nem akarok folyton orvoshoz járkálni :S

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cickafarkfű tea

Nekem és több ismerősömnek is segített,egy próbát megér!

2009. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igyál sok folyadékot különben soha nem gyógyulsz ki belőle!Medveszőlő levél leforrázva tökéletes ülőfürdő vagy akár a kamilla is jó. Tőzeg/vörös áfonya kapszula, vagy áfonyalé (lúgosítja a vizeletet). nekem is ilyen bajom van elég sűrűn. jobbulást!
2009. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó meleg sós ülőfürdő, fokhagyma kapszula, vagy igazi fokhagyma, erősíti az immunt
2009. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is igyál sok folyadékot és amikor elmész az orvoshoz, akkor kérj tanácsot tőle, hogy milyen immunerősítőt kell szedned. Üldögélj kamillateában. És ha rosszabbodik menj el orvoshoz, mert komolyabb bajod is lehet!

Ja, és ne egyél csokit, tejterméket amíg meg nem gyógyulsz. Ez brutálisan hangzik, de tényleg nem szabad. Nagy tapasztalatom van ebben...

2009. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az urológus ajánlott vörösáfonya vagy tőzegáfonya kapszula szedését..és bevált.
2009. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!