Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti mit szoktatok...

Lányok! Ti mit szoktatok csinálni ha a suliban megjön elég erősen? Milyen gyakran cserélitek, és mit használtok?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat.14/l.

2013. szept. 8. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem mindig erősen jön meg, tehát normál tampon és éjszakai betét együtt, ezeket óránként-másfél óránként cserélem.
2013. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A menzeszem előtti héten már teszek be tisztaságit,ha suliba megyek.Első pár napon elég erős,úgyhogy super vagy éjszakai betét,és 2-3 óránként cserélem.
2013. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszakai betétet teszek be, 2 tanóránként cserélem..
2013. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van betét a táskámban, de amúgy betét meg tampon kombináció.
2013. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig van nalam is szinten betet...en 1-2 orankent szoktam.a 2-3 nap nekem full eros de akkor is marad az 1-2 ora :')
2013. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
en betetet hasznalok es egyszer se szoktam cserelni pedig nekem eleg eros de valahogy kibirja :)
2013. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

A 2.-3. napon suliban 1x szerélek közepes Alweys-t azt is csak ha torna van. Én amúgy ki szoktam bírni akár 12 óra pisi nélküli programot is amit vészhelyzet esetére szoktam "gyakorolni". Tudom nem egészséges, de én rengetegszer járok messzire fellépni, és többnyire ilyenkor jön meg, ezért az ilyenkor hasznos. Szépmagyarul megmondva nagy a hólyagom. Amúgy nekem is rettentően erős, így már az 1. napon is előkerülnek a görcs oldók és a fájdalom csillapítok. Viszont otthon nekem az segít, ha fekszek az ágyon, az alhasra meleg zselés csomagot rakok, és akkor el is tudsz lazulni, én el is elalszok, mert akkor egyáltalán nem fáj.

12/L

2013. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én a suliba nem szoktam cserélni, valahogy nekem általában kibìrja 13L
2016. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!