Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik az, hogy 22 évesen...

Létezik az, hogy 22 évesen kezd formásodni a mellem?

Figyelt kérdés

Kb. 16 éves korom óta nem nőtt egy millimétert sem, ugyanakkora. Viszont Eddig csak olyan félig hegyes, félig "vizslafüles" volt, akárhogy edzettem rá, tehát kicsit lógott is, de nem volt lapos. A bimbóim is a lábujjaimmal szemeztek.

Most így zuhanyzás után figyeltem magam és elgondolkodtam, hogy mostanában már egész kis formásak lettek magukhoz képest. Kerekebbek is, nem olyan "leffentyűsek", meg a bimbóm sem lefelé néz már, hanem előre, ha fázok, akkor kicsit felfelé is.

Ráadásul az utóbbi évben sokkal-sokkal kevesebbet mozgok, mert elkezdtem dolgozni, és irodai munka, egész nap csak ülök. Viszont kb. ugyanennyi ideje már csak ritkán hordok melltartót. Ennek lehet köze a dologhoz?


2013. szept. 13. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg fiú nem volt a háttérben?
2013. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehetsz terhes? :)
2013. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, folyamatosan és rendszeresen megjön. A párom megszakítással "védekezik", merthogy neki az évekig bevált, de nálam ez felesleges, mert gyógyszert szedek. Mindenesetre azért így még kevesebb esélye van a dolognak, szóval nem bánom.
2013. szept. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!