Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok és nagyon...

17 éves vagyok és nagyon kicsik a melleim. Tudnék tenni valamit, hogy nőjön?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ez a dolog. Tudom hogy sokan tették már fel itt ezt a kérdés.

Az anyukámnak is nagy cicije van, az unokatesóimnak is,de nekem valahogy egészen kicsik.

Kicsit husibb vagyok az átlagnál,és minden lánynak az osztályból nagyobb a melle mint nekem.

Biztosan nem kötődik de azért érdekelne hogy akik aktív szexuális életet élnek azoknak nagyobb-e a mellük?

Ráadásul nem is formás a cicim,nem túl feszes.Ez ellen tudnék valamit tenni?

17/L



2013. szept. 21. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Fogadd el a melleid olyannak amilyenek, mert nem a melleid miatt leszel szép és értékes lány!
2013. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ilyen korban még változik az ember teste, szerintem még nőhetnek ;) Az aktív szexuális élettől nem lesz nagyobb, esetleg ha elkezdesz fogamzásgátlót szedni, attól nőhet :) Bár szerintem egy kisebb cicik is lehetnek szépek :)
2013. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 21. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Legalább biztos lehetsz benne hogy nem a csak a melleid miatt fognak szeretni

de egyébkén jobban szeretem a kis ciciket minta nagyokat

2013. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én sose , a mell méret alapján választok :) kis mell közepes mindegy csak a lány legyen aranyos és kedves.


F/20

2013. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek akkora melle van, hogy még az A koaras melltartó is nagy neki, mégis döglenes érte a pasik az alakja és jelleme miatt. Vagy, másik barátnőmnek szintén nagyon kicsi a melle, mégis 3 éve van már párja.
2013. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne aggódj, rengeteg nőnek van kicsi melle, mégis jól érzik magukat. Ismerd fel, hogy nem a mellméret, vagy bármilyen másik mérőszám határozza meg azt, mennyire vagy értékes. fogadd el, nézd a jó oldalát (hason alvás, sport közben nem kényelmetlen, öreg bácsik nem esnek bele a dekoltázsodba a buszon stb) és légy vidám! :)
2013. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem minden pasinak a nagy mellek tetszenek nekem a legtöbb azt mondta hogy a forma sokkal fontosabb nekik mint a méret :D Nekem sincsenek hatalmasak de sose volt kifogás ellenük szerencsére. De amúgy ha aktív nemi életet élsz egy pasival a hormonoktól nőnek egy picit ideiglenesen. :D:P
2013. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne nagyon tegyél semmit, mert akkor már nem lesz természetes. Márpedig a természetességnél értékesebb dolog nincsen, sokkal értékesebb mint a szépség. SOKKAL!
2013. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaza van az előző válaszolónak! A természetesség mindennél többet ér!
2013. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!