Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdtem fogamzasgatlot...

Elkezdtem fogamzasgatlot szedni, ez normalis? (Lent)

Figyelt kérdés
Amiota szedem nem all el a verzes..Folyamazos folyo ver,bar mrg egy honapja sem szedem,de azert durva,h 3 hete megallas nelkuk verzek!Holnap tudon hivni a dokit,de mondhatja azt,h ez normalis v ilyen nincs?

2013. szept. 26. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnap hívd a dokit, legjobb lenne el is mennél hozzá, mert tuti nem normális. Mennyi idős vagy?
2013. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma állhat a háttérben,azonnal irány a nőgyógyász!!!Könnyen válhatsz például vashiányossá vagy vérszegénnyé,ez a rendszertelen és egészségtelen állapot veszélyes.
2013. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18..
2013. szept. 26. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el azonnal orvoshoz. Pár éve 2 osztálytársamnál is előfordult ez. Az egyik 2 hónapja folyamatosan vérzett :S
2013. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Amygdala válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz, de megnyugtatlak, nekem is ilyen tapasztalataim voltak. Az első hónapban végig vérzésem volt. Aztán a szünet utáni héten, mikor elkezdtem a következő havi adagot, teljesen normalizálódott minden. Semmi bajom nem volt, és ezután minden 7 napos szünetben óramű pontossággal jött meg. Nem volt közti vérzésem se azóta.

A vérzésre azt mondják, hogy az első 3 hónapban "normális", mivel a testednek hozzá kell szoknia ahhoz, hogy kívülről kapja a hormont (ami más dózisú is ,mint amit ő termelt addig). Ez egy folyamat. Ki kell várni türelemmel. Emiatt a legelső hónapban KÖTELEZŐ védekezni is. Hiába írják a recepten, hogy már az első tablettától védve vagy! Ez a gyakorlatban nem így van.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2013. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!