Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 4 évig szedtem a fogamzásgá...

Ha 4 évig szedtem a fogamzásgátlót, mikor lehetek terhes? Márciusban hagytam abba de még mindig semmi pedig már nagyon szeretnénk!

Figyelt kérdés
Az igaz ha egy nő minél előbb akar terhes lenni nem jön össze neki?Vagyis azt szokták nekem mondani hogy ne akarjam görcsösen!Párommal 5 éve vagyunk együtt év elején döntöttünk ugy hogy gyereket akarunk,persze mindig várom a jeleket nézem a naptárat sokat olvasok utána,mert már nagyon várom 25 éves vagyok!
2013. okt. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani érdemes kivárni három hónapot a szedés után. Bár már az abbahagyás utáni első napon is összejöhet, de jobb várni picit míg helyreáll a hormonrendszered és kiürül teljesen a gyógyszer. :)
2013. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év sikertelen próbálkozás után érdemes dokihoz menni.
2013. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a görcsölés egy nagy butaság amit azok mondanak akinek nem volt ezzel gondja, kevés az a nő akinek ezen mulik. Nem mondom ritkán elöfordul de általában szervi oka vagy a dolognak. A másik hoyg egy olyan nőnek aki babát akar nem lehet nem rágörcsölnie és hónapok évek óta nem sikerül. Én 4 éve várom a csodát, ebből másfél évig tényleg nem agyaltam rajta voltak más tervek de nem védekeztünk mivel elötte 2 évig sem sikerült. sajnos mégsem sikerült ezalatt sem, pedig azért reménykedtem mert mindenki ezt mondta hogy na majd ha nem akarod igazán. Volt hogy a ciklus 45. napján tünt fel hogy derég volt már meg, szóval tényleg nem agyaltam nem számoltasm nem figyeltem a jeleket. Viszont van egy hormonális betegségem ami az oka. Azt nem irtad hogy a menzeszed rendesen beállt-e a gyógyszer abbahagyása óta. Ha egy év alatt nem jön össsze akkor menjetek el kivizsgálásra. Lehet az oka elzáródás is vagy hogy a párodnál van valami probléma. Ha ö vállakozik simán a vizsgálatra azt már elöbb is megcsináltathatjátok, magánban végképp megcsinálják pár ezer Ft-ért és akkor egy dolgot máris tudtok, hogy ott van-e gond.
2013. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
márciusban hagytam abba a gyógyszer,akkor zavart volt a mensim,3 hónapig nem jött meg voltam dokinál megnézett nem látott semmit vártam és megjött de azóta már normálisan jön nincsen gond azzal!
2013. okt. 7. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!