Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlanak ezek ha fogamzás...

Hogy zajlanak ezek ha fogamzásgátlót akarok felíratni?

Figyelt kérdés
Most mennék először nőgyógyászhoz. Tudom, megvizsgál és vérvételre küld fogamzásgátló felírása előtt. Az lenne a kérdésem hogy az eredmények mikorra készülnek el? Aznap kész lesznek és vihetem az orvoshoz és màris felírja? Vagy több napot kell várni? Csak azért kérdezem mert nem a lakhelyem szerinti kórházba megyek és hogy mennyit kell majd utaznom. Ha van egy éven belül végzett vérvételi papírom és elviszem nem küldenek vérvételre? Köszönöm

2013. okt. 7. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy hónapon belüli vérvételi eredményt fogadnak el,egy éveset nem. ha a kórházban helyben végzik el a vizsgálatokat,akkor már délutánra kész az eredmény,de van ahol csak leveszik,továbbküldik és másnap lehet érte menni. Nem tudom,h ez nálatok hogyan van. De ha kórház és nem rendelő,akkor valószínűleg helyben csinálják.
2013. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!