Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valami "nőgyógyásszal...

Ha valami "nőgyógyásszal kapcsolatos" gyulladásom van azt kimutatja a vérkép, vagy csak nőgyógyászi vizsgálat után tudom meg biztosra?

Figyelt kérdés
Elkezdett hullani a hajam. A bőrgyógyász elküldött vérvételre fül orr gégészetre, és fogászatra. A nőgyógyászt csak megemlítette, hogy az is lehet. Nem szeretnék még nőgyógyászhoz menni. Ha esetleg ott van gyulladásom azt kimutatja a vérkép ugye?
2013. okt. 30. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

A vérkép csak azt mutatja ki, hogy VALAHOL van gyulladás.

Ha valahol van gyulladás, azt végig kell zongorázni, míg meg nem találják, hogy hol.

2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így igaz. A gyulladást mutatja ki, aztán olyan sorrendben mész, ahogy akarsz.

Fogászat a leggyanúsabb ilyenkor.

2013. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A vérképemmel minden rendben volt, az nem mutatott ki gyulladást.
2013. okt. 31. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs gyulladásod.
2013. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első voltam, és még egyszer elolvastam a kérdést.


Nyilván idült nőgyógyászati gyulladásra gyanakszol, mert ha akut gyulladásod lenne, akkor erős panaszaid lennének: fájdalom, láz...


Ha vérképed rendben volt, akkor nincs idült gyulladás a szervezetedben.


A hajhullás lehet vitaminhiány és hormonális dolgok miatt is. Talán egy hormonvizsgálat sem ártana.

2013. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Hormonvizsgálatot hol végeztethetek és hogyan?

2013. okt. 31. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!