Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne mellre hízni/er...

Hogyan lehetne mellre hízni/erősödni?

Figyelt kérdés

22 évesen elég gáz a 70A-s mellméret, pláne hogy amúgyis vékony a testalkatom, egyátalán nem érzem magam jól így. Jópár tizenéves mögött elbújhatnék mind alkatilag mind mellméretben, az önértékelésem mindig is egy nagy nulla volt emiatt...

A családban eléggé megoszlanak a méretek, így nem sok viszonyításom van, elvileg majd "szülés után" úgyis megdobom magam. Ezzel még mondjuk várnék.

Egy barátnőm szerint a fogamzásgátló is meg tud dobni, hát nem tudom. A testedzés meg épphogy leviszi a meglévő mellet is, esetleg valami táplálkozási szokás, vagy nem tudom mi lenne a helyes? Persze ami megdobna mellre is, az már a test többi tájékán is bőven elférne, bár hízni sehogy sem tudok. Tanácsok?



2013. nov. 7. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
na hát ilyen kérdést már én is gondoltam a kis fejecskémben.. én nem vagyok vékony, 60 kg/165cm vagyok, 75/B a méretem, és hát észre vettem hogy nőttek a melleim, még jó a 75/B de lassan az a méret sem lesz már jó... én is sokat olvasgattam a neten e témákban, utánajártam, nemsokra jutottam, de aztán egyszer csak láttam egy érdekes dolgot. Nem tudom hogy van-e párod, de igen hatékony az ha időnként a párunk masszírozgatja a mellünket, nem az mondom hogy egyből nőni fog, de ha nem is minden nap, hanem úgy 2-3 naponta egy negyed vagy fél órát, akkor egy idő után majd látni fogod az eredményt, de ez nem csak a mellnövekedés miatt jó nekünk, hanem mert ez kényesztetés nekünk :P
2013. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nincs párod, akkor próbáld meg magadnak, bár az azért nem olyan jó, mintha más csinálná, de egy próbát megér :)
2013. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy nem minden esetben nincs sok lánynak melle, mert vékonyak lennének hozzá. sok olyan lányt láttam már, akik vékonyak, mégis azért volt mellük, sőt, némelyiknek nagyobb volt mint az enyém...
2013. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Max, ha meghízol.

Szülés után meg egyáltalán nem biztos, hogy nagyobb melled lesz. Nekem szülés előtt és szülés után is ugyanúgy C-s mellméretem volt. Egyedül a szoptatás időszakára, ami másfél hónap volt, arra az időre voltak megduzzadva a melleim a tej miatt. De ahogy elment a tejem, ugyanúgy visszament a mellméretem. Hozzáteszem, fogytam is szülés után.

A mellméret genetika. Ha genetikailag kis méretű melled van, akkor az is lesz mindig. Kivéve persze mondom, ha nem hízol el. Mivel a mell zsírszövetből van, azért ha az ember hízik, akkor oda is hízik. De ahogy fogy, a mell is fogy.

2013. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fogamzásgátló szedése után nőtt. Elolvastam, ez is egy mellékhatás. Most nem 6 méretet nőtt, de az összes melltartom kosár mérete kicsi.
2013. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lienah ***** válasza:
45%

tinadubfx: nem bántásból, nemtudom hány éves vagy, de ekkora marhaságot is rég olvastam... talán utoljára akkor amikor páran bedőltek a "mellnövelő rágó" néven elhíresült bóvlinak...


Ahogy a 4-es válaszoló írta, genetika, hízás kérdése....

én régen nagyon vékony voltam 75-80/B-s mérettel, most hogy nem vagyok vékony 100/E-s a méretem, de tudom ha megint lefogynék, megint 80/B-re visszamenne...


Amúgymeg ha ennyire zavar (szerintem túl kéne lépned az ilyen külsőségeken, úgysem ez határozza meg hogy milyen ember vagy), gyűjtsél és csináltasd meg!!!

2013. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom hogy baromságnak hallatszik, és azt is tudom hogy nagyrészben ez genetika... és mindenki úgyvan, akkor hiszi a látja... sok minden lehet baromság, de talán másnak azért baromság, mert nem hisz benne és még nem próbálta, vagy mert nála nem működött, nekem ez a tapasztalatom, én is olvastam más témákban javaslatokat, amiket idiótaságnak gondoltam, hogy ugyan már.... de ha másoknak valami bejön, akkor bejön. Nálam ez jött be.
2013. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!