Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munkaalkalmassági vizsgálaton...

Munkaalkalmassági vizsgálaton (vendéglátó) másnak is kellett már bugyi-melltartóra vetkőzni az üzemorvosnál? Ráadásul egy bő 15 perces sok mindenre kiterjedő szűrés volt. (pl melleket is áttapintotta)

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert ez zavarna, csak kíváncsi vagyok, hogy ez a bevett szokás mindenhol?

2013. nov. 20. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,én mostanában több állásinterjún voltam és onnan mindenhonnan elküldtek ilyen vizsgálatra és mindenhol le kellett vetkőznöm bugyi melltartóra.A lányom iskola alkalmassági vizsgálaton volt és neki is ugyanígy le kellett vetkőznie.Szerintem mindenkinek.
2013. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám mesélte, hogy a háború után pl. csak akkor adott össze az anyakönyv vezető, ha hoztad a papírt a nőgyógyászatrúl, hogy minden rendben van.

Érdekes, nem?

Lehet, hogy visszatérünk lassan oda megint?

2013. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bugyi, melltartó rendben lenne, csak ne tovább!! Mert állítólag volt olyan hely, ahol azt is levetették.
2013. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt is a vén kujonok találták ki, érdekes, hogy a hapsikat nem vetkőztetik le...
2013. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért ne vetkőztetnék le a pasikat? Nekem is kellett már alsónadrágra vetkőznöm és a legelső vizsgálatnál megnézte a heréimet, meg a bőrt is...
2014. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!